Ремонт вентиляції

Ціна на роботы от 800 грн/м.п.

⚠️ Вартість виїзду спеціалістів розраховується індивідуально для кожного об’єкту

Ремонт вентиляций

Ремонт вентиляції у Києві та Київській області

Вентиляційна система – це обладнання, яке недостатньо просто змонтувати, її необхідно періодичне технічне обслуговування, ремонт вентиляції як плановий, так і аварійний. Причини поломки можуть бути різними від збою у подачі електрики до стороннього предмета у системі.

 

Організація ремонту вентиляції розпочинається з діагностики. Слюсар з ремонту вентиляції спочатку проводить діагностику, після чого запропонує компетентні рішення і в найкоротші терміни здійснить ремонт та обслуговування систем вентиляції.

 

Такі роботи, як капітальний ремонт вентиляції краще не відкладати на потім, оскільки крім відсутності циркуляції повітря та надмірного зношування обладнання, Ви можете зіткнутися з неприємними запахами, затхлістю та погіршенням мікроклімату в приміщенні в цілому.

Ремонт та обслуговування систем вентиляції та кондиціювання

Звичайно, добре, коли всі вузли та компоненти Вашої вентиляційної системи, як і вона сама працюють безперебійно і не йдуть в аварію, але реальна ситуація може бути не такою райдужною. Планове технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції, кондиціювання повітря дозволяють виявити ті чи інші несправності на початковому етапі їх появи, уникнути розгерметизації системи, виявити джерело сторонніх шумів і не зіткнутися з повною зупинкою виробничих процесів, коли буде потрібно терміновий аварійний ремонт і обслуговування систем вентиляції та кондиціювання. повітря, також капітальний ремонт припливної вентиляції. Обслуговування вентиляційної системи – комплекс робіт, який включає обстеження всіх частин системи для попередження виходу її з ладу.

 

Поточний ремонт та обслуговування припливно-витяжної вентиляції

 

Залежно від рівня складності виконання робіт слюсар із ремонту систем вентиляції розраховує час, який він витратить на обслуговування та ремонт. Вентиляція та кондиціювання спочатку піддаються комплексній діагностиці на підставі якої складається план майбутніх робіт з ремонту припливної вентиляції.

Поточний ремонт припливно-витяжної вентиляції передбачає огляд, далі ремонт вентиляції виконується тільки над окремими її вузлами і системами.

Капітальний ремонт систем вентиляції і кондиціонування повітря включає комплекс дій для відновлення одного або декількох вузлів системи, може знадобитися і заміна. Ремонт вентиляції починається з діагностики. Перевірка та ремонт вентиляції можуть виконуватися як в один етап, так і в кілька. Визначивши причину поломки та обсяг роботи, слюсар з обслуговування та ремонту вентиляції складає план робіт. Може знадобитися демонтаж, окремих частин системи для їх ремонту або повна заміна тих чи інших вузлів, з’єднань та комплектуючих.

Ремонт системи вентиляції будівлі

Ремонт вентиляции в многоквартирном доме может потребоваться, если нарушена целостность и герметичность каналов, в квартиру проникают посторонние запахи из других квартир по вентиляционному  стояку или же по тем или иным причинам разрушаются оголовки вентиляционных каналов на крыше дома. Также ремонт системы вентиляции многоквартирного дома требуется, если при выпадении атмосферных осадков из  канала течет вода или появляются следы влаги на стенах, которые находятся в непосредственной близости к вентиляционному каналу.

Ремонт вентиляции ванной комнаты нужен, когда на стенах наблюдаются избыточные следы влаги, может появляться грибок и плесень, воздух становится тяжелым. Скорее всего вентиляционный канал может быть забит или перекрыт и ему необходима чистка.

Ремонт вентиляции в офисе мера необходимая, поскольку продуктивность труда резко снижается, если людям некомфортно находится в том или ином температурном режиме, затхлость провоцирует вялость у сотрудников и скопления аллергенов в помещении. Ремонт вентиляции здания, как офисного предназначения, так и промышленного, сделает нахождение в нем  комфортным.

Ремонт вентиляции в ресторане, кафе, кальянной не стоит откладывать на потом не только потому, что со временем он не станет дешевле, это к тому же грозит, потерей клиентов, которым попросту будет душно, а от этого и некомфортно, неработающая вентиляция как в зале, так и на кухне влечет за собой нарушение санитарных норм, ухудшение работы персонала, чрезмерный износ оборудования.

Гільзування вентиляції (гільзування)

Одним із способів ремонту та модернізації вентиляційного каналу є гільзування вентиляції. Це комплекс робіт, який зводиться до того, що фахівець встановлює наявний повітропровід труби. Гільзування вентканалу може бути виконане трубами з нержавіючої або оцинкованої сталі, можливі варіанти і з іншими типами труб, але все залежить від параметрів каналу, його стану та можливостей доступу до нього. 

Альтернативою труб може стати гільзування вентиляції металорукавом. Цей спосіб чудово справляється з відновленням герметичності каналу і може бути виконаний у каналах, які “грішать” такими дефектами, як нерівності, невідповідність розмірів або виконані під кутом і до того ж гільзування вентиляційних каналів металорукавом дешевше, ніж гільзування трубами.

Наші фахівці обов’язково обстежують вентиляційний канал, для проведення гільзування, він має бути прямим та рівним. Рекомендується спочатку підготувати вентканал і виконати прочистку вентиляції, видалити з нього сміття та сторонні предмети, якщо такі виявлені і тільки після цього виконуємо гільзування вентканалу трубами або металорукавом. Гільзування – це сучасний та практичний спосіб реконструкції зношених вентиляційних каналів та можливість повернути працездатність вентиляції.

З Ким ми працюємо?

Наші клієнти – це все, хто хоче, щоб легкі Вашого приміщення дихали на повні груди.

 

ЖекиЖЕКи, ОСББ, ЖБК, ЖЕП, обслуговуючі компанії

Кафе и магазины

Заклади громадського харчування: кафе, бари, ресторани

Магазины и торговые точки

Магазини, торгові точки

Производственные объекты

Виробничі об’єкти

Школы и сады

Школи, дитячі садки

Владельцы квартир

Власники будинків, квартир

Як замовити ремонт вентиляції?

Зв’яжіться з нами за телефоном, месенджерами або електронною поштою, щоб зрозуміти як відбувається робота з ремонту вент каналів, визначити які саме вам потрібні послуги. Ремонту вентиляції завжди передує діагностика, на підставі якої спеціаліст складає план роботи і приступає до усунення несправностей.

 

Крок 01

Шаг 1 - звонокДзвінок

Погодження дати та часу

Согласование даты и времениКрок 02

Крок 03

Выезд на объектВиїзд спеціаліста на об’єкт для діагностики

Складання кошторису та плану робіт виконавцем

Крок 04

Крок 05

Погодження кошторису із замовником

Погодження дати / часу проведення робіт на об’єкті

Согласование даты и времени

Крок 06

Крок 09

Ремонт системи вентиляції

Оплата послуги клієнтом

Оплата

Крок 10

Вартість послуг з ремонту вентиляції

Варто розуміти, спектр поломок у системі вентиляції може бути різноманітним і мати на увазі різний ремонт вентиляції, ціна залежить від рівня складності, габаритів установки, висоти, на якій доведеться працювати. Перед тим, як виконувати ремонт, потрібно провести комплексну діагностику, після якої планується ремонт систем вентиляції, ціна на діагностику від 350 грн.

 

Найменування Кому Од. вимірювання Ціна, грн
Виїзд спеціаліста на діагностику/виміри в межах м. Київ житлові об’єкти(дом квартира) об’єкт 400,00
Виїзд спеціаліста на діагностику/виміри в межах м. Київ комерційні об’єкти(кухні громадського харчування тощо) об’єкт 500,00
Відеоінспекція вертикальної шахти– без застосування підйомних механізмів

– Висотою до 50 м

– Надсилання запису на ел. пошту

житлові об’єктикомерційні об’єкти м.п. 100,00мінімальна вартість виїзду 500,00
Монтажні/ремонтні роботи житлові об’єктикомерційні об’єкти м.п. від 800,00

Для об'єктів, що знаходяться за межами м. Києва, додатково сплачуються транспортні витрати у розмірі 10 грн/км від межі міста, та до місцезнаходження об'єкту (оплата стягується лише в один бік)

Ми працюємо офіційно відповідно до вимог та норм чинного законодавства України, маємо всі необхідні дозволи та допуски на монтаж, ремонт, обслуговування димоходів та вентиляції, а також оформлення Актів перевірки димових та вентиляційних каналів відповідно до додатка №2 Правил Безпеки Систем Газопостачання, які зареєстровані у Міністерство Юстиції України 08 червня 2015 р. № 674/27119 згідно з наказом 15.05.2015 № 285 Міністерства Енергетики та Вугільної Промисловості України.

Переваги “ДИМОВЕНТСЕРВІС”

Працюємо 7 днів на тиждень

Наші послуги не включають ПДВ

Дотримуємось вимог та норм законодавства України з праці

Чекаємо на Ваші дзвінки в будь-який час дня

Використовуємо сучасне обладнання європейських виробників

Маємо всі необхідні дозволи, допуски на монтаж та обслуговування

У Вас залишились питання?

Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!

Ви можете зв’язатися з нами або залишити заявку на зворотний дзвінок. Наш менеджер зателефонує Вам протягом 15 хвилин і надасть детальну консультацію у вирішенні Вашого питання.

тел.: 068 963 63 67

тел.: 093 339 51 25

тел.: 050 963 63 10