Обслуговування чилерів та фанкойлів

Ціна від 600 грн!

⚠️ Вартість виїзду спеціалістів розраховується індивідуально для кожного об’єкту

Комплексне обслуговування системи чиллер-фанкойл

 

Яка б система вентиляції не була встановлена ​​на Вашому об’єкті, вона напевно потребує регулярного сервісного та технічного обслуговування. 

Система чиллер фанкойл – це багатоканальне кліматичне обладнання, яке, в основному, використовується для промислових, офісних, адміністративних будівель. Чиллер – промислова водоохолодна установка, фанкойли – внутрішні блоки, на які чиллер подає охолоджену рідину.

Сервісне та технічне обслуговування чилерів

 

Сервісне обслуговування чилерів – це комплекс робіт з діагностики всіх вузлів та систем обладнання, заміни витратних матеріалів, вимірювання та коригування робочих показників. Регулярне обслуговування промислових чилерів і фанкойлів запобіжить їх виходу з ладу в невідповідний момент, підвищить термін їхньої служби та продуктивність роботи.

Підписуючи договір із Замовником на обслуговування кліматичної техніки, ми враховуємо особливості того чи іншого обладнання, вказується назва робіт, наприклад: «Технічне обслуговування чиллера», перелік робіт, періодичність обслуговування чилерів. Усі роботи виконуються згідно з чітким регламентом, який ми обов’язково відображаємо в договорі. Оскільки чилер є «серцем» даної системи, від роботи цієї холодильної машини залежить якість і продуктивність роботи всієї системи, але не варто нехтувати і пускати на самоплив та обслуговування промислових фанкойлів.

 

Сервісне та технічне обслуговування фанкойлів

 

Сервісне обслуговування фанкойлів логічно проводити разом із обслуговуванням чилерів, оскільки це важливі ланки однієї системи. Так, часом може здатися, що технічне обслуговування фанкойлу можна відкласти на потім, адже поки вони працюють нормально, але нехтуючи своєчасним обстеженням системи та її профілактикою, порушуючи періодичність обслуговування фанкойлів, можна, незаплановано, зіткнутися з такими проблемами як:

 • Неприємний запах у приміщенні;
 • Сильний шум під час роботи техніки;
 • Підвищена вібрація обладнання;
 • зниження ефективності робіт;
 • Підвищення енергоспоживання.

Основна мета, з якою проводиться обслуговування стельових фанкойлів – це продовження терміну їх ефективної експлуатації та підтримання комфортного температурного режиму в приміщенні, уникаючи позапланового дорогого ремонту, який, до того ж, веде до зупинки чи перебоїв у робочих процесах Замовника. Планове обслуговування канального фанкойлу сприяє підтримці оптимального мікроклімату у виробничих та складських приміщеннях та має виконуватися спеціалістами, які мають досвід та навички в обслуговуванні кліматичної техніки різного рівня складності та здатні виявити навіть найменшу проблему від витоку холодоагенту до заміни та модернізації окремих вузлів обладнання. Після проведення обслуговування техніки, Замовник отримує на руки Акт обслуговування фанкойлу, що є підтвердженням того, що було проведено обслуговування фанкойлів, ціна ж на цю послугу залежить від типу та потужності даного обладнання.

Ремонт та обслуговування чилерів та фанкойлів

Якщо все ж таки трапилося так, що момент втрачено або сталася екстрена і непередбачена ситуація і необхідно виконати ремонт чилерів, а також ремонт та обслуговування фанкойлів, наші фахівці оперативно виїдуть на об’єкт, щоб виконати початковий огляд або відразу розпочати вирішення найбільш поширених проблем, таких як: усунення помилок чиллера, пуско-наладка чиллера або ж налаштування чилерів для адекватної та продуктивної роботи, ремонт фанкойлів та усунення різного виду несправностей у системі холодопостачання 

Основні етапи технічного обслуговування чиллера:

 • Загальний візуальний огляд обладнання
 • Діагностика гідромодуля
 • Вимірювання електричних показників
 • Очищення або заміна фільтрів (залежить від їхнього стану)
 • Контроль та коригування параметрів холодильного контуру
 • Очищення конденсатора
 • Контроль рівня та стану робочих рідин
 • Обслуговування трубопровідної арматури та ін.

Основні етапи техобслуговування фанкойлів:

 • Візуальний огляд та перевірка елементів кріплення.
 • Очищення повітряного фільтра.
 • Очищення теплообмінника.
 • Очищення лицьової частини припливних та витяжних ґрат.
 • Перевірка щільності з’єднань гнучких повітроводів та елементів припливного та витяжного повітря.
 • Перевірка на забруднення, справність, корозію, кріплення вентилятора.
 • Очищення електрокомпонентів плати керування та підтяжка силових клемних з’єднань.
 • Перевірка на герметичність з’єднань труб холодоносія.
 • Перевірка цілісності теплоізоляції холодоносія.
 • Пролив дренажної системи. Перевірка на герметичність та цілісність дренажного лотка.
 • Перевірка роботи у різних режимах роботи, різних швидкостях вентилятора тд.

Консервація чилерів та фанкойлів

Оскільки на багатьох об’єктах у нашому регіоні система холодопостачання працює сезонно, а холодоносієм є вода, яка зі зниженням температури повітря може замерзнути, що у свою чергу призведе до виходу з експлуатації обладнання, резонним рішенням є консервація фанкойлів та чилерів на зимовий період. Підготувати фанкойл на зиму та консервація чиллера спрямовані на те, щоб зберегти працездатність системи під час морозів. У процесі консервації виконується діагностика обладнання, його повний огляд, контроль елементів системи автоматики та перевірка всіх вузлів та з’єднань, контроль рівня олії, злив холодоносія із зовнішнього контуру та інші маніпуляції, спрямовані на те, щоб забезпечити зберегти системи холодопостачання взимку, запобігти ризику «розморожування». » системи, знизити можливість появи тріщин.

 

Розконсервація чилерів та фанкойлів

З настанням стабільної плюсової температури повітря провадиться підготовка техніки до нового кліматичного сезону, тобто розконсервація системи холодопостачання. Виконується повна діагностика чилерів, заправка зовнішнього контуру, контроль робочих рідин, перевірка системи автоматики та чищення або заміна фільтрів, чищення зовнішніх поверхонь та інші роботи згідно з регламентом підготовки обладнання до використання, якщо це необхідно, виконується ремонт чиллера та поточний ремонт фанкойлів. Якщо процедура консервації техніки була виконана якісно, ​​відповідально та термін, то обладнання успішно переносить холоди та досить швидко готується і до нового сезону роботи.

 

Обслуговування чилерів та фанкойлів ціна

На таку послугу, як технічне обслуговування фанкойлів, ціна формується рядом факторів, основними з яких є тип та потужність обладнання, терміновість виконання робіт, можливість доступу тощо. Оскільки ринок динамічно розвивається, існує багато компаній, які виконують обслуговування чиллера, ціна відповідно також відрізняється. Ми не вибираємо клієнтів за рівнем складності, беремося навіть за ті завдання, від яких відмовилися інші та професійно виконуємо обслуговування фанкойлів. Вартість обслуговування фанкойлів наведена у таблиці нижче. Зверніть увагу на те, що вартість є орієнтовною, для визначення скільки точно Вам обійдеться технічне обслуговування чилерів фанкойлів на Вашому об’єкті, надішліть нам запит на електронну пошту: dventservice@gmail.com із зазначенням технічних характеристик встановленого у Вас обладнання.

 

Комплексне сервісне обслуговування, вартість

Найменування Технічні характеристики Ціна, грн.
Діагностика обладнання 600,00
Комплексне сервісне обслуговування настінного кондиціонера  до 5 кВт, R22 700,00
Комплексне сервісне обслуговування настінного кондиціонера від 5 кВт, R22 від 800,00
Комплексне сервісне обслуговування підлогового кондиціонера R22 від 700,00
Комплексне сервісне обслуговування касетного кондиціонера R22 від 700,00
Комплексне сервісне обслуговування канального кондиціонера R22 від 800,00
Комплексне сервісне обслуговування настінного кондиціонера до 5 кВт, R410 700,00
Комплексне сервісне обслуговування настінного кондиціонера від 5 кВт, R410 від 800,00
Комплексне сервісне обслуговування підлогового кондиціонера R410 від 700,00
Комплексне сервісне обслуговування касетного кондиціонера R410 від 700,00
Комплексне сервісне обслуговування канального кондиціонера R410 від 800,00

Для об'єктів, що знаходяться за межами м. Києва, додатково сплачуються транспортні витрати у розмірі 10 грн/км від межі міста, та до місцезнаходження об'єкту (оплата стягується лише в один бік)

Ми працюємо офіційно відповідно до вимог та норм чинного законодавства України, маємо всі необхідні дозволи та допуски на монтаж, ремонт, обслуговування димоходів та вентиляції, а також оформлення Актів перевірки димових та вентиляційних каналів відповідно до додатка №2 Правил Безпеки Систем Газопостачання, які зареєстровані у Міністерство Юстиції України 08 червня 2015 р. № 674/27119 згідно з наказом 15.05.2015 № 285 Міністерства Енергетики та Вугільної Промисловості України.

З Ким ми працюємо?

 

Наші клієнти – це все, хто хоче, щоб легкі Вашого приміщення дихали на повні груди.

 

Кафе и магазины

Заклади громадського харчування: кафе, бари, ресторани

Магазины и торговые точки

Магазини, торгові точки

Производственные объекты

Виробничі об’єкти

Школы и сады

Школи, дитячі садки

Як замовити послугу?

Задаєтеся питанням як одну з наших послуг? Який порядок дій має на увазі цей процес? Наш менеджер відповість не тільки на запитання, але й надасть кваліфіковану консультацію з усіх питань.

Крок 01

Шаг 1 - звонокДзвінок

Погодження дати та часу

Согласование даты и времениКрок 02

Крок 03

Выезд на объектПроведення обслуговування

Крок 04

ОплатаОплата послуги клієнтом

Переваги “ДИМОВЕНТСЕРВІС”

Працюємо 7 днів на тиждень

Наші послуги не включають ПДВ

Дотримуємось вимог та норм законодавства України з праці

Чекаємо на Ваші дзвінки в будь-який час дня

Використовуємо сучасне обладнання європейських виробників

Маємо всі необхідні дозволи, допуски на монтаж та обслуговування

У Вас залишились питання?

Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!

Ви можете зв’язатися з нами або залишити заявку на зворотний дзвінок. Наш менеджер зателефонує Вам протягом 15 хвилин і надасть детальну консультацію у вирішенні Вашого питання.

тел.: 068 963 63 67

тел.: 093 339 51 25

тел.: 050 963 63 10