Монтаж димоходу

Ціна від 800 грн/м.п.!

⚠️ Вартість виїзду спеціалістів розраховується індивідуально для кожного об’єкту

Монтаж димоходу в Києві та Київській області.

Димар або димова труба – це інженерна споруда, яка є трубою з природною або примусовою тягою і чітким призначенням – відведення в атмосферу продуктів згоряння.

 

Незалежно від того, який тип нагрівально-опалювального обладнання Ви плануєте використовувати у своєму будинку, здійснити монтаж сендвіч димоходу або встановити коаксіальний димохід, важливо відповідально підійти до вибору підрядника.

 

Потрібно встановити пластиковий або сталевий димар, монтаж фірма Димовентсервіс виконає в найкоротші терміни, керуючись у своїй роботі насамперед нормами, правилами та вимогами безпеки, оскільки ми розуміємо, що найменше порушення чи прорахунок можуть призвести до таких небажаних наслідків, як зворотна тяга або її повна відсутність, вихід з ладу обладнання, скупчення чадного газу в приміщенні, виникнення пожежі.

Типи монтажу димоходів

Монтаж димоходу з нержавіючої сталі

Монтаж димоходу з нержавіючої сталіМонтаж димоходу з нержавіючої сталі – відмінне рішення, оскільки встановлення димоходу з нержавіючої сталі не тільки виконується фахівцями в короткі терміни, монтаж труб димоходу з нержавіючої сталі володіє привабливим зовнішнім виглядом і має високі експлуатаційні показники. Установка труби для димоходу з нержавіючої сталі передбачає вибір з двох видів: одностінні (одноконтурні) і двостінні (двоконтурні) – монтаж сендвіч димоходу. Монтаж димоходів нержавіючої сталі одностінного типу використовується рідше, в основному як внутрішня труба для цегляного димоходу. Двостінні димоходи сендвіч із нержавіючої сталі складаються з двох труб, система «труба в трубі». Зовнішня труба захищає внутрішню. А простір між ними утеплено мінеральною ватою чи іншими видами ізолюючих матеріалів.

Монтаж димоходу для газового котла та колонки

Монтаж димоходу газового котлаМонтаж димоходу газового котла виконується спеціалістом з дотриманням Правил Безпеки Систем Газопостачання, що забезпечить Вам безпечне використання газового обладнання, за тим самим регламентом виконується монтаж димоходу газової колонки. Продукти горіння газу викликають корозію металу, тому обов’язково потрібно використовувати сталь високої якості, яка стійка до впливу температур і кислот. Залежно від типу котла, можна виконати монтаж димоходу котла, як з нержавіючої сталі, так і встановити пластиковий димохід для котла. 

Газові колонки в квартирах дуже часто мають димовідвідну трубу зі звичайної алюмінієвої гофри, що не тільки недовговічне, а й небезпечне для життя і здоров’я людини, адже такий матеріал досить швидко втрачає герметичність і продукти горіння газу потрапляють у житлове приміщення. Заміна гофри на газовій колонці на димовідвідну сталеву трубу виконується спеціалістом після відповідних вимірювань та огляду обладнання. 

Дуже важливо розуміти, пластиковий димохід для газового котла застосовується тільки для газових конденсаційних котлів. Для його виготовлення використовується спеціальний термостійкий пластик. Він ідеально підходить для димоходів, які повинні працювати в так званому вологому режимі (процес конденсації відбувається всередині димохідної системи). Пластикові димоходи для конденсаційних котлів мають невелику вагу, прості у монтажі та стійкі до корозії. До недоліків можна віднести те, температура продуктів горіння має перевищувати 120˚C. З їх допомогою можна виконати монтаж димоходу в приватному будинку або квартирі, визначальною умовою є тип Вашого котла.

Правильно визначити тип, розмір, а також встановити димохід для газової колонки в багатоквартирному будинку, провести його ремонт або модернізацію може тільки фахівець, який знає всі тонкощі та специфіку цього виду робіт.

Установка димоходу внутрішнього типу

Установка димоходу внутрішнього типуУстановка димоходу внутрішнього типу передбачає монтаж димаря через дах будинку, який проводиться фахівцями після виїзду та контрольного виміру. Роботи виконуються знизу вгору, особлива увага, виконуючи монтаж димоходу, приділяється стелі та даху. Переходи в перекриттях ізолюються вогнетривким матеріалом, виконується герметизація даху відповідно до вимог та норм пожежної безпеки. У нижній частині димоходу обов’язково монтується ревізійний люк для обслуговування димоходу у процесі експлуатації.

Монтаж сендвіч труби димоходу

Монтаж сендвіч труби димоходуМонтаж сендвіч труби димоходу виконується фахівцями після попереднього виїзду на об’єкт та його огляду. Враховуючи всі нюанси, такі як: доступ до об’єкта монтажу димоходу, висота, потужність використовуваного обладнання… Складається точний кошторис, в якому прописуються всі матеріали, які будуть використовуватися для монтажу димоходу з нержавіючої сталі, також вказується марка сталі, діаметр труб та їх товщина. Спеціаліст з димоходів враховує особливості кожного конкретно взятого опалювального приладу та професійно виконає як, монтаж димоходів твердопаливних котлів, так і камінів та печей. Варто відзначити простоту обслуговування нержавіючих димоходів, монтаж яких виконаний за всіма правилами. Сталеві димоходи мають модульний принцип і в разі механічного пошкодження або поломки, окремі деталі можна замінити, а гладкі стінки зменшують накопичення сажі і сприяють кращій аеродинаміці.

Монтаж димоходу в лазні та сауні

Монтаж димоходу в лазні та сауніМонтаж димоходу в лазні, саунівиконується після контрольного виміру. Фахівець попередньо оглядає приміщення, де планується проводити монтаж димоходу, дах лазні, місце встановлення опалювально-нагрівального обладнання та керуючись правилами пожежної безпеки, виконує монтаж димоходу. Стеля лазні ізолюється вогнетривким матеріалом, герметизація покрівлі виконується відповідно до тих самих правил та норм.

Зовнішній тип димоходу

Зовнішній тип димоходуЗовнішній тип димоходу – це, як правило, монтаж димоходу через стіну, тобто по зовнішній стіні будинку або іншої будівлі. Чи то монтаж димоходу для каміна, котла або печі, ми ретельно герметизуємо стики, захищаючи їх від корозії, враховуємо всі необхідні кріплення, монтуємо ревізії. Прохід у стіні ізолюємо та утеплюємо. Після установки димоходу, у верхній частині його ставимо конус-дефлектор.

Правила встановлення

Монтаж димоходу з нержавіючої сталі, основні правила
 • Монтаж димоходу щодо коника даху

  Монтаж димоходу щодо коника даху

  Визначення діаметра димоходу безпосередньо залежить від типу газовикористовуючого обладнання (котли, колонки, каміни, печі тощо), його потужності, рекомендацій виробника (за наявності).

 • Висота та зміщення осі димоходу від виходу з котла визначається проектом з урахуванням працездатності нагрівально-опалювального обладнання, кута нахилу даху, розташування ковзана даху (чим ближче коник – тим вище труба), а також безпеки щодо людей та будівель;
 • Внизу димар повинен спиратися на нижню або проміжну основу (настінне кріплення з кронштейнами);
 • На вертикальних ділянках для розвантаження димаря кожні 5 м необхідно встановлювати розвантажувальну платформу;
 • Стик димових труб необхідно розміщувати вище або нижче за перекриття, але ніяк не в місці перекриття;
 • На вертикальних ділянках рекомендується встановлювати настінні хомути через кожні 2,5 м, на горизонтальних або похилих через кожні 1,5 м. Також їх встановлюють перед коліном і безпосередньо після нього;
 • Не можна навантажувати відводи або закінчення похилої ділянки, тому варто подбати про додаткові проміжні кріплення. Допустимим є ухил димоходу до 30º з ухилом убік до 1 м, при цьому площа перерізу похилих ділянок димоходу повинна бути не меншою за переріз вертикальних ділянок;
 • Горизонтальні ділянки димаря не повинні перевищувати 2 м та обов’язково мати нахил 20 мм на кожний метр труби; 
 • Димовідвідна труба, яка з’єднує опалювальний прилад з димоходом повинна мати вертикальну ділянку довжиною не менше 0,5 м від низу димовідвідного патрубка опалювального приладу до осі горизонтальної ділянки труби.
 • На димовідвідних трубах допускається трохи більше трьох поворотів з радіусом закруглення щонайменше діаметра труби;
 • У місцях, де димохід проходить через покрівлю, передбачається покрівельна прохідка. Це конусна труба з привареним листом, яка розрахована на відповідний кут нахилу даху;
 • Зверху двостінний димар закінчується конусом. Установка на димарі грибків та інших насадок не допускається згідно з ДБН В.2.5-20-2001;
 • Для відведення конденсату димохід повинен бути обладнаний ревізією з лючком для очищення та відводом конденсату. Нижня частина димоходу – ревізія або трійник з конденсатовідводом або заглушкою – повинні бути в доступному для обслуговування місці і бути безпечними для оточуючих;
 • Якщо димова труба височить більш ніж 2 м над дахом, то встановлюються додаткові розтяжки;
 • При монтажі димоходу в шахті або цегляному каналі необхідно враховувати, що через кожні 3 м рекомендується встановлювати на димоході монтажний хомут, що забезпечує його вертикальну рухливість та при експлуатації центрує димохід у шахті.
Установка димоходу з нержавіючої сталі з урахуванням правил протипожежної безпеки
Монтаж дымохода с учетом зоны ветрового подпора

Монтаж дымохода с учетом зоны ветрового подпора

При прохождении неизолированной трубы через деревянное перекрытие, необходимо проложить дополнительную изоляцию, а на верхней и нижней поверхностях установить асбестоцементный лист, толщина которого от 10 мм, с металлической манжетой;

 • Минимальное расстояние до деревянных поверхностей при двустенных дымоходах – 200мм, при одностенных – 500мм;
 • Расстояние от соединительной трубы до перекрытия из негорючих материалов – не менее 50 мм, а из горючих и тяжело горючих материалов – не менее 250 мм;
 • Допускается уменьшение расстояния с 250 до 100 мм при условии защиты горючих и тяжело горючих конструкций кровельной сталью по листу асбеста толщиной не менее 3 мм;
 • Недопустимо расположение дымохода в непосредственной близости к материалам и легко воспламеняющимся веществам. В таких местах дымоход должен быть дополнительно изолирован кирпичной кладкой;
 • На котлоагрегатах, работающих на газовом топливе и на дымоходах от них, необходимо предусматривать взрывные клапаны. Количество взрывных клапанов, их размещение и размеры должна определять проектная организация;
 • Перед испытанием дымохода необходимо убедиться, что внутри дымового канала не осталось каких-либо вещей или частей упаковки;
 • Для поддержания экономичной и бесперебойной работы котла следует систематически проверять и очищать дымоход от сажи и мусора. Очистка дымохода производится специалистом не менее 2-х раз в год.

Если Вы решили установить дымоход самостоятельно, обязательно придерживайтесь нормативных требований, но, чтобы не рисковать собственным здоровьем и дорогостоящим оборудованием, такую ответственную работу, как монтирование дымохода в частном доме, стоит доверить профессионалам. Специалисты рассмотрят все детали и смогут смонтировать дымоход учитывая характеристики Вашего оборудования, требования пожарной безопасности, ПБСГУ и строительных норм.  Мы даем гарантию на выполненные работы и уверены, что сделанный нами дымоход  не улетит в сильный ветер и не испортит Ваш котел. Исходя из всех нюансов, норм и требований, мы выполняем работы по монтажу дымоходов так, чтобы предупредить нежелательные последствия.

З Ким ми працюємо?

Наші клієнти – це всі, хто хоче, щоб легкі Вашого приміщення дихали на повні груди.

ЖекиЖЕКи, ОСББ, ЖБК, ЖЕП, обслуговуючі компанії

Кафе та магазини

Заклади громадського харчування: кафе, бари, ресторани

Магазини та торгові точки

Магазини, торгові точки

Виробничі об'єкти

Виробничі об’єкти

Школи та дитячі садочки

Школи, дитячі садочки

Власники квартир

Влсники домів, квартир

Як замовити установку димоходу

Замовити монтаж димоходу Ви можете зателефонувавши нам або написавши в месенджери, а також оформивши заявку на сайті. 

Крок 01

Крок 1 - дзвінокДзвінок

Погодження дати та часу

Погодження дати та часуКрок 02

Крок 03

Виїзд на об'єктВиїзд спеціаліста на об’єкт

Складання кошторису виконавцем

Крок 04

Крок 05

Погодження кошторису із замовником

Підписання договору та отримання передоплати від замовника

Оплата

Крок 06

Крок 07

Підготовка обладнання/матеріалу виконавцем

Погодження дати / часу проведення робіт на об’єкті

Согласование даты и времени

Крок 08

Крок 09

Роботи з монтажу

Оплата послуги клієнтом

ОплатаКрок 10

Вартість монтажу димоходу

На таку послугу, як монтаж димоходу, ціна залежить від типу димоходу, його розміру, марки сталі, складності робіт. Після виїзду, огляду об’єкта, враховуючи всі побажання замовника та вимоги безпеки, ми готуємо точну кошторис на монтаж труб димоходу, ціна буде вказана окремо за матеріали, які будуть використані, щоб виконати монтаж димоходів, Ціна за роботу теж вказується в залежності від нюансів щодо кожного конкретного об’єкта. Будь то заміна деталей вже існуючого димаря, гільзування каналу або димоходи, монтаж під ключ яких нам довірив замовник, розцінки монтажу димоходу різняться, але якість роботи фахівці компанії Димовентсервіс завжди тримають на високому рівні.

 

Найменування

Кому

Од. вимірювання

Ціна, грн

Виїзд спеціаліста на діагностику/виміри в межах м. Київ житлові об’єкти

(дім, квартира)

об’єкт 400,00
Виїзд спеціаліста на діагностику/виміри в межах м. Київ комерційні об’єкти

(кухні громадського харчування та ін.)

об’єкт 500,00
Відеоінспекція вертикальної шахти

– без застосування підйомних механізмів

– высотою до 50 м

– надсилання запису на ел. пошту

житлові об’єкти

коммерческие объекты

м.п. 100,00

мінімальна вартість виїзду 500,00

Монтажні/ремонтні роботи жилые объекты

коммерческие объекты

м.п. від 800,00

 

Для об'єктів, що знаходяться за межами м. Києва, додатково сплачуються транспортні витрати у розмірі 10 грн/км від межі міста, та до місцезнаходження об'єкту (оплата стягується лише в один бік)

Ми працюємо офіційно відповідно до вимог та норм чинного законодавства України, маємо всі необхідні дозволи та допуски на монтаж, ремонт, обслуговування димоходів та вентиляції, а також оформлення Актів перевірки димових та вентиляційних каналів відповідно до додатка №2 Правил Безпеки Систем Газопостачання, які зареєстровані у Міністерство Юстиції України 08 червня 2015 р. № 674/27119 згідно з наказом 15.05.2015 № 285 Міністерства Енергетики та Вугільної Промисловості України.

Деякі наші роботи

Переваги “ДИМОВЕНТСЕРВІС”

Працюємо 7 днів на тиждень

Наші послуги не включають ПДВ

Дотримуємось вимог та норм законодавства України з праці

Чекаємо на Ваші дзвінки в будь-який час дня

Використовуємо сучасне обладнання європейських виробників

Маємо всі необхідні дозволи, допуски на монтаж та обслуговування

У Вас залишилися питання?

Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!

Ви можете зв’язатися з нами або залишити заявку на зворотний дзвінок. Наш менеджер зателефонує Вам протягом 15 хвилин і надасть детальну консультацію у вирішенні Вашого питання.

тел.: 068 963 63 67

тел.: 050 963 63 10

тел.: 093 339 51 25