Обслуговування димових та вентиляційних каналів

⚠️ Вартість виїзду спеціалістів розраховується індивідуально для кожного об’єкту

 

Обслуговування димових та вентиляційних каналів

Технічне обслуговування димових та вентиляційних каналів – це послуга, якою ми пропонуємо скористатися ЖЕКам, ОСББ, ЖБК, ЖЕП, обслуговуючим компаніям.

 

Димарі та вентиляція, в силу своїх технічних та проектних характеристик, постійно схильні до навантажень. Димові канали в сучасних будинках працюють цілий рік, оскільки котли служать не тільки для обігріву приміщень, але і для підігріву води, вентканали постійно повинні відводити використане, відпрацьоване повітря з приміщень в атмосферу, тому важливі і вентиляція і димоходи, обслуговування повинно проводитися регулярно, своєчасно та комплексно. Більше того, не вчасно виявлені дефекти монтажу, тріщини, сторонні предмети в каналах, забиті канали можуть нести приховану загрозу для людини.

Обслуговування вентканалів та димоходів у багатоквартирному будинку

Обслуговування димоходів у багатоквартирному будинку – процедура комплексна та відповідальна, але не завжди і не всі готові чути про те, наскільки це важливо і часом необхідно аргументовано пояснювати, що стан димвентканалів – це персональна зона відповідальності кожного власника квартири. Ми готові взяти цю відповідальність на себе та регулярно виконувати обслуговування вентиляційних каналів та димоходів на договірних умовах. 

 

Щоб уникнути непередбачених, а часом і пожежонебезпечних ситуацій, які можуть позначитися не тільки на працездатності та функціональності каналів, а й на здоров’ї людини, потрібно періодично оглядати димовентканали.

 

Найчастіше жителі квартир навіть не підозрюють, що у них щось не так з вентиляцією або димарем. Завдання наших фахівців не тільки виявити проблеми, а й запропонувати шляхи вирішення, які не суперечили б Правилам безпеки систем газопостачання України та іншим чинним нормативам.

Порушення, з якими ми щодня стикаємося, виконуючи обстеження димоходу та вентканалів.

Перевірка каналів спеціалістом з використанням спеціалізованого обладнання, може визначити чи справді все гаразд з каналами та чи безпечна їх експлуатація на момент перевірки. Виконавши обслуговування вентканалів у багатоквартирному будинку та технічне обслуговування димоходів, пічник складає Акт перевірки та прочистки димвентканалів.

Договір на обслуговування вентканалів

З кожним клієнтом ми знайомимося, плануємо виїзд на об’єкт для попередньої діагностики об’єкта, після якої, з огляду на всі нюанси, підписуємо із Замовником договір на обслуговування димоходів та вентиляційних каналів.

 

Обслуговування ДВК (димовентканалів) , обслуговування газових димоходів (обслуговування димоходів газових котлів/колонок) виконується нашими спеціалістами за заздалегідь узгодженим графіком, щоб перевірка не була несподіванкою для мешканців будинку і вони могли планувати свій час.

Що включає комплексне обслуговування?

У нашому розумінні комплексне обслуговування – це коли всі питання закриваються в одному місці та завжди є можливість для адекватного діалогу. Проблеми з димовими та вентканалами можна не лише вирішити, а й запобігти. Ми не просто перевіряємо, а даємо аргументовані рекомендації та знаходимо ефективні рішення.

 

Що ж отримує клієнт, уклавши з нами договір обслуговування димовентканалов?

Обследование всех дымовентканалов в квартирах+тех.этаж+крыша

Обстеження всіх димовентканалів на об’єкті

Чистка или пробивка забитых каналов

Чищення/пробивка проблемних димовентканалів

Видеообследование каналов (если необходимо «рассмотреть проблему ближе»)

Відеообстеження димових та вент каналів

Монтаж дополнительного вентиляционного оборудования

Монтаж додаткового вентиляційного обладнання

Ремонт или реконструкция оголовков дымовентканалов

Ремонт/реконструкція оголовків димовентканалів

Акт ДВК

Акт обстеження на кожну квартиру

Электронный отчет с заключением и рекомендациями

Електронний звіт із висновками та рекомендаціями

Гибкий, подобранный под Вас, формат оплаты

Гнучка схема оплати послуг

Заздалегідь узгоджений графік обстеження

Вызов специалиста по дым вент каналам

Виклик фахівця для вирішення екстреної ситуації

Як часто потрібно обслуговувати димар та вентиляцію:

На цю відповідь є коротка та однозначна відповідь, яка дає ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ СИСТЕМ ГАЗОСНАБЖЕННЯ УКРАЇНИ затверджені Наказом № 285 від 15.05.2015 МІНІСТЕРСТВОМ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ. Періодичній перевірці та прочищенню підлягають:

 

Димарі опалювально-варильних печей рідше двох разів на рік: перед початком та після закінчення опалювального сезону;

Димарі від газових проточних та ємнісних газових водонагрівачів для гарячого водопостачання, ресторанних газових плит (залежно від матеріалу) - не рідше одного разу на 6 місяців (цегляні, цегляні та азбестоцементні, цегляні та керамічні димоходи) і не рідше ніж один раз на рік ( металеві - з товщиною стінки не менше 3 мм, азбестоцементні, керамічні та із жаростійкого бетону);

Димарі опалювальних печей, ємнісних газових водонагрівачів та опалювальних котлів, що працюють сезонно, - не рідше одного разу на рік (перед початком опалювального сезону), які працюють цілий рік - двічі на рік (навесні та восени);

Вентиляційні канали підлягають перевірці та прочищенню одночасно з димовими. У разі відсутності димових каналів вентиляційні канали перевіряються один раз на рік.

З Ким ми працюємо?

Жеки

Наші клієнти – це все, хто хоче, щоб легкі Вашого приміщення дихали на повні груди. Зокрема ЖЕКи, ОСББ, ЖБК, ЖЕП, що обслуговують компанії

 

Хто може перевіряти димовентканали

Усі ті ж ПРАВИЛА безпеки систем газопостачання України кажуть: “перевірка та прочистка димових та вентиляційних каналів мають виконуватися спеціалізованою організацією, яка має дозвіл на виконання цих робіт центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за дотриманням законодавства про працю”.

Ми працюємо офіційно згідно з вимогами та нормами чинного законодавства України на підставі Декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці, зареєстрованої в журналі обліку суб'єктів господарювання у територіальному органі Держпраці 29.07.2020 р. № 32-20-3445.

Вимоги до вентиляції та димарів відповідно до чинних нормативних та законодавчих актів

Процес надання послуги

Крок 01

Шаг 1 - звонокДзвінок

Підписання договору обслуговування

Подписание договора

Крок 02

Крок 03

Выезд на объектЗатвердження графіка робіт

Надання послуг за договором

Крок 04

Крок 05

Оплата услуг

Оплата послуги клієнтом

Тариф на обслуговування димовентканалів (ДВК)

Найменування Од. змін. Ціна, грн.
Обслуговування димових та вентиляційних каналів квартир у багатоквартирних будинках

На вартість впливають:

  • кількість квартир на об’єкті обслуговування
  • терміновість
  • перелік послуг, які включені до договору обслуговування
  • використання дод. обладнання та інструменту (дифманометр, газоаналізатор, відеокамера)
квартира. від 10

Ми працюємо офіційно відповідно до вимог та норм чинного законодавства України, маємо всі необхідні дозволи та допуски на монтаж, ремонт, обслуговування димоходів та вентиляції, а також оформлення Актів перевірки димових та вентиляційних каналів відповідно до додатка №2 Правил Безпеки Систем Газопостачання, які зареєстровані у Міністерство Юстиції України 08 червня 2015 р. № 674/27119 згідно з наказом 15.05.2015 № 285 Міністерства Енергетики та Вугільної Промисловості України.

Переваги “ДИМОВЕНТСЕРВІС”

Працюємо 7 днів на тиждень

Наші послуги не включають ПДВ

Дотримуємось вимог та норм законодавства України з праці

Чекаємо на Ваші дзвінки в будь-який час дня

Використовуємо сучасне обладнання європейських виробників

Маємо всі необхідні дозволи, допуски на монтаж та обслуговування

У Вас залишились питання?

Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!

Ви можете зв’язатися з нами або залишити заявку на зворотний дзвінок. Наш менеджер зателефонує Вам протягом 15 хвилин і надасть детальну консультацію у вирішенні Вашого питання.

тел.: 068 963 63 67

тел.: 093 339 51 25

тел.: 050 963 63 10