Чистка вентиляції

Цена от 100 грн/м.п!

Чищення та комплексне обслуговування вентиляції

Чищення систем вентиляції – це складний і трудомісткий процес, який таїть багато нюансів. У процесі експлуатації вентиляційні канали неминуче забруднюються, оскільки у повітрі міститься велика кількість пилу, також у канали може потрапити сміття, у тому числі і будівельне, сторонні предмети, а також гнізда птахів та комах. Через це канал звужується і не може забезпечити нормальний повітрообмін у приміщенні, що веде до застою повітря, неприємних запахів, поширення алергенів, надмірної вологості, що сприяє утворенню конденсату на вікнах та стінах, появі цвілі. Звичайно, кожна вентиляційна система індивідуальна і потребує кваліфікованого та професійного підходу.

 

Наші фахівці проведуть комплексну діагностику вентиляційної системи, після якої складуть графік і план робіт з планового ремонту або технічного обслуговування, включаючи послуги: чищення вентиляції, заміна фільтрів, пуско-налагодження систем вентиляції та інші роботи.

Чищення вентиляції у багатоквартирному будинку

Чищення вентиляції в квартирі, що знаходиться в багатоквартирному будинку, є непростим, трудомістким завданням. Мета цієї процедури одна – забезпечити збалансований повітрообмін у приміщеннях . Проблема може бути не тільки безпосередньо у вентиляційному каналі, часто необхідний і доступ до квартир мешканців, які не завжди розуміють для чого і навіщо їм це потрібно.

 

Наші фахівці намагаються донести всім і кожному, що прочищення вентиляції в багатоквартирних будинках потрібне для того, щоб зробити життя в будинку безпечним. Адже якщо витік природного або скупчення чадного газу, при забитій або непрацюючій вентиляції, цей пекельний коктейль повисне мертвим вантажем у приміщенні і не зможе безпечно утилізуватися в атмосфері за допомогою вентиляційного каналу.

 

Очищення вентиляційних каналів виконується з квартири, але нерідкі випадки, коли фахівцю потрібно піднятися на дах будівлі, щоб оглянути оголовки вентиляційних каналів та оцінити їх стан та визначити оптимальний метод та план робіт.

 

На таку послугу, як чищення вентиляції в квартирі, вартість залежить від поверховості будинку і того, на якому поверх знаходиться квартира і характеру засмічення вентканалу.

Чищення вентиляції у будинку

Прочищення вентиляції в будинку починається з огляду фахівцем, добре, коли є технічна документація, яка може розповісти про будову вентиляційних каналів.

Оглянувши Ваш канал, визначивши його тип, будову, а також характер забруднень у ньому та їх кількість, майстер вибирає вид щітки, якою чиститиме вентканал.

Кожен вентиляційний канал індивідуальний, тому роботи підбираються з урахуванням тих чи інших особливостей конкретного каналу. На послуги чищення вентиляції будинків, ціни формуються після діагностики.

Чищення вентиляції в ресторані, кафе, барі

Чищення вентиляції в кафе має на увазі комплексний підхід, коли фахівець обслуговує всі вузли, з’єднання, датчики, перевіряє надійність з’єднань, здійснює заміну фільтрів і т.д. Рекомендується проводити обслуговування систем вентиляції планово та регламентовано, щоб уникнути поломок та дорогого ремонту обладнання. Обслуговування припливно-витяжних установок зазвичай відбувається раз на квартал. Провівши діагностику та вивчивши особливості Вашого обладнання, навантаження на нього та умов, у яких воно працює, спеціаліст запропонує Вам графік проведення технічного обслуговування.

Чищення повітроводів вентиляції від бруду та пилу починається з їх огляду та вибору найбільш відповідного способу та методу очищення. Якщо відсутні ревізійні люки, може знадобитися їх врізання, інколи ж необхідно і розібрати частину повітроводу. У будь-якому випадку майстер підбере оптимальне рішення, яке дозволить зробити роботу найефективніше.

Як відбувається робота з чищення вентиляції

Прочищення вентиляції виконується фахівцями, які мають досвід, знання та пройшли спеціальне навчання. Ми використовуємо у своїй роботі сучасне обладнання, проводимо очищення вентиляційних каналів за допомогою механізованого роторного пристрою з щітками, що обертаються, різних діаметрів і жорсткості. 

 

 Буває і так, що традиційне чищення вентканалу не в змозі впоратися з поставленим завданням, оскільки канал забитий частково або повністю будівельними відходами, бетоном або іншими матеріалами і потрібне пробивання вентиляції. Фахівець визначає метод роботи та її терміни, обговоривши з Вами всі нюанси приступає до роботи, дотримуючись усіх норм та вимог техніки безпеки.

З Ким ми працюємо?

Наші клієнти – це все, хто хоче, щоб легкі Вашого приміщення дихали на повні груди.

ЖекиЖЕКи, ОСББ, ЖБК, ЖЕП, обслуговуючі компанії/span>

Кафе и магазины

Заклади громадського харчування: кафе, бари, ресторани

Магазины и торговые точки

Магазини, торгові точки

Производственные объекты

Виробничі об’єкти

Школы и сады

Школи, дитячі садки

Владельцы квартир

Власники будинків, квартир

Як замовити чистку вентиляції

Замовити таку послугу, як чищення вентиляції від компанії Димовентсервіс, Ви можете за телефоном, електронною поштою або за допомогою месенджерів. Менеджер відповість на питання, що Вас цікавлять, і обговорить з Вами ті чи інші нюанси конкретно по Вашому об’єкту. Чи то чищення вентиляції Київ, чи об’єкт знаходиться в Київській області, ми підберемо зручний для Вас час та дату проведення таких робіт, як чищення вентиляції, ціна ж залежить від складності та характеру забруднень.

Крок 01

Шаг 1 - звонокДзвінок

Погодження дати та часу

Согласование даты и времениКрок 02

Крок 03

Выезд на объектВиїзд спеціаліста на об’єкт для виконання роботи

Оплата послуг клієнтом

Оплата

Крок 04

Скільки коштує чищення вентиляції

Визначившись з тим, що Вам необхідне прочищення вентиляції, ціна теж має значення. Але вона може бути єдиної всім об’єктів. Менеджер уточнює усі деталі у Вас за телефоном та озвучує вартість послуг. 

 

Для кожного об’єкта ціна роботи буде індивідуальною. Чистка вентиляції вартість представлені в таблиці.

Найменування Од. змін. Ціна, грн.
Діагностика (квартира, част. будинок) об’єкт 350,00
Діагностика (торговельні, адміністративні, офісні будівлі, промислові підприємства) об’єкт 500,00
Чищення вентиляційного каналу в багатоквартирному будинку від пилових відкладень м.п від 100,00
Чищення вентиляції в приватному будинку від пилових відкладень м.п від 150,00
Обслуговування систем вентиляції об’єкт озвучується після діагностики об’єкта спеціалістом
Обслуговування димових та вентиляційних каналів у багатоквартирних будинках об’єкт озвучується після діагностики об’єкта спеціалістом

Відеоінспекція вертикальної шахти– без застосування підйомних механізмів

– Висотою до 50 м

– Надсилання запису на ел. пошту

м.п. 100,00мінімальна вартість виїзду 500,00

Для об'єктів, що перебувають за межами м. Києва, додатково сплачуються транспортні витрати у розмірі 10 грн/км від межі міста, та до місцезнаходження об'єкта (оплата стягується лише в один бік)

Ми працюємо офіційно відповідно до вимог та норм чинного законодавства України, маємо всі необхідні дозволи та допуски на монтаж, ремонт, обслуговування димоходів та вентиляції, а також оформлення Актів перевірки димових та вентиляційних каналів відповідно до додатка №2 Правил Безпеки Систем Газопостачання, які зареєстровані у Міністерство Юстиції України 08 червня 2015 р. № 674/27119 згідно з наказом 15.05.2015 № 285 Міністерства Енергетики та Вугільної Промисловості України.

Переваги “ДИМОВЕНТСЕРВІС””

Працюємо 7 днів на тиждень

Наші послуги не включають ПДВ

Дотримуємось вимог та норм законодавства України з праці

Чекаємо на Ваші дзвінки в будь-який час дня

Використовуємо сучасне обладнання європейських виробників

Маємо всі необхідні дозволи, допуски на монтаж та обслуговування

У Вас залишились питання?

Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!

Ви можете зв’язатися з нами або залишити заявку на зворотний дзвінок. Наш менеджер зателефонує Вам протягом 15 хвилин і надасть детальну консультацію у вирішенні Вашого питання.

тел.: 068 963 63 67

тел.: 093 339 51 25

тел.: 050 963 63 10