Обслуговування систем вентиляції та кондиціювання повітря

Ціна від 600 грн!

⚠️ Вартість виїзду спеціалістів розраховується індивідуально для кожного об’єкту

Комплексне обслуговування систем вентиляції та кондиціювання повітря

Ефективна та надійна система вентиляції – це не випадкове рішення чи везіння, а усвідомлений вибір підрядника, який грамотно та професійно зробить розрахунки, враховуючи габарити приміщення, плановане навантаження та режим роботи обладнання, зі знанням справи здійснить монтаж системи вентиляції та майстерно виконає пуско-налагоджувальні роботи . Підрядник, після встановлення та запуску обладнання, як правило, інформує Замовника про те, що обслуговування системи вентиляції, яке включає роботи з технічного обслуговування системи вентиляції, дозволяє значно продовжити термін експлуатації техніки і уникнути аварійного і позапланового ремонту. 

 

Вентиляційна установка – це система, яка дає можливість проводити повну заміну повітря, як у житлових будинках, так і ресторанах, торгових площах, виробничих та складських приміщеннях і для того, щоб вона працювала продуктивно та справно довгі роки відповідно до заданих технічних характеристик, необхідно виконувати обслуговування систем вентиляції кондиціювання повітря на регулярній основі Обслуговуванні вентиляції необхідно перш за все для виявлення труднощів і проблем у роботі обладнання, підтримки службовців елементів, заміни деталей, що зносилися.

 

Сервісне обслуговування систем вентиляції з рекуперацією тепла та обслуговування припливно-витяжної системи вентиляції відрізняється переліком робіт, наявність системи рекуперації тепла має на увазі додаткові пункти у регламенті обслуговування. Повний перелік робіт, що входять до сервісного обслуговування системи вентиляції на Вашому об’єкті, ми обов’язково відображаємо у договорі, фіксується вартість та строки виконання робіт.

 

Основні етапи, які виконає слюсар із обслуговування систем вентиляції:

  • Візуальний огляд обладнання та перевірка елементів кріплення;
  • Очищення корпусів зовнішнього та внутрішнього блоків;
  • Заміна розхідників;
  • Контроль та коригування робочих показників;
  • Вимірювання електричних показників;
  • Обслуговування припливного та витяжного клапанів;
  • Комплекс робіт з холодного контуру;
  • Комплекс робіт з гарячого контуру;
  • Перевірка тенових груп;
  • Перевірка та чищення вентиляторів;
  • Тестування показників роботи автоматики;
  • Тестовий запуск з налаштуванням обладнання та перевіркою робочих показників та інше.

 

Наші фахівці проведуть комплексну діагностику в найкоротші терміни та запропонують графік сервісного обслуговування системи вентиляції та кондиціювання повітря. Ми пропонуємо кваліфіковані послуги, компетентний підхід, оперативний виїзд і повний комплекс робіт з обслуговування вентиляції від монтажу до чищення повітроводів, заміни фільтрів або ремонту, адже фільтрація і температура завжди повинні бути в нормі.

Ремонт систем вентиляції

Буває, що обслуговування вентиляційної системи не було здійснено вчасно, не проводилося зовсім або по ряду інших факторів система вентиляції вийшла з ладу або перейшла в режим аварії, може знадобитися ремонт системи вентиляції. Досвідчений інженер проводить комплексну діагностику всіх вузлів, робочих груп, автоматики та виявляє причину збою чи виходу з ладу обладнання. Після проведення діагностики спеціаліст оформляє дефектний акт і готує пропозицію з ремонту або модернізації системи вентиляції. 

 

Ми надаємо всі види послуг з обслуговування, ремонту та пуско-налагодження вентиляційного обладнання, найбільш затребуваними на сьогоднішній день є:

  • ремонт системи опалення вентиляції;
  • ремонт припливної системи вентиляції;
  • Профілактичний ремонт системи вентиляції;
  • Капітальний ремонт системи вентиляції;
  • Випробування та ремонт систем вентиляції.

 

Слюсар з ремонту та обслуговування систем вентиляції виконає роботи в стислі терміни та за заздалегідь узгодженим графіком. 

 

Наші фахівці готові виконати як ремонт та обслуговування системи вентиляції, так і пусконалагоджувальні роботи, зробити заміну автоматики, модернізацію окремих частин системи або ж виконати монтаж системи вентиляції з нуля.

 

Грамотне сервісне обслуговування системи кондиціювання та вентиляції є гарантією її надійного функціонування та довговічності. Ми гарантуємо високу якість робіт за адекватну ціну.

Обслуговування систем вентиляції ціна

Вартість обслуговування вентиляційної системи формується низкою факторів, основними з яких є тип та потужність обладнання, терміновість виконання робіт, можливість доступу тощо. Для визначення скільки точно Вам обійдеться технічне обслуговування системи вентиляції на Вашому об’єкті, надішліть нам запит на електронну пошту: dventservice@gmail.com із зазначенням технічних характеристик встановленого у Вас обладнання.

 

Найменування Технічні характеристики Ціна, грн.
Діагностика обладнання 600,00
Комплексне сервісне обслуговування вентиляційної установки від 1000,00

Для об'єктів, що знаходяться за межами м. Києва, додатково сплачуються транспортні витрати у розмірі 10 грн/км від межі міста, та до місцезнаходження об'єкту (оплата стягується лише в один бік)

Ми працюємо офіційно відповідно до вимог та норм чинного законодавства України, маємо всі необхідні дозволи та допуски на монтаж, ремонт, обслуговування димоходів та вентиляції, а також оформлення Актів перевірки димових та вентиляційних каналів відповідно до додатка №2 Правил Безпеки Систем Газопостачання, які зареєстровані у Міністерство Юстиції України 08 червня 2015 р. № 674/27119 згідно з наказом 15.05.2015 № 285 Міністерства Енергетики та Вугільної Промисловості України.

З Ким ми працюємо?

Наши клиенты – это все, кто хочет, чтобы легкие Вашего помещения дышали полной грудью.

Кафе и магазины

Заклади громадського харчування: кафе, бари, ресторани

Магазины и торговые точки

Магазини, торгові точки

Производственные объекты

Виробничі об’єкти

Школы и сады

Школи, дитячі садки

Як замовити послугу

Задаєтеся питанням як одну з наших послуг? Який порядок дій має на увазі цей процес? Наш менеджер відповість не тільки на запитання, але й надасть кваліфіковану консультацію з усіх питань.

Крок 01

Шаг 1 - звонокДзвінок

Погодження дати та часу

Согласование даты и времениКрок 02

Крок 03

Выезд на объектПроведення обслуговування

Крок 04

ОплатаОплата послуги клієнтом

Переваги “ДИМОВЕНТСЕРВІС”

Працюємо 7 днів на тиждень

Наші послуги не включають ПДВ

Дотримуємось вимог та норм законодавства України з праці

Чекаємо на Ваші дзвінки в будь-який час дня

Використовуємо сучасне обладнання європейських виробників

Маємо всі необхідні дозволи, допуски на монтаж та обслуговування

У Вас залишились питання?

Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!

Ви можете зв’язатися з нами або залишити заявку на зворотний дзвінок. Наш менеджер зателефонує Вам протягом 15 хвилин і надасть детальну консультацію у вирішенні Вашого питання.

тел.: 068 963 63 67

тел.: 093 339 51 25

тел.: 050 963 63 10