Чищення печі та пічного димоходу

Ціна від 1000 грн/шт!

⚠️ Вартість виїзду спеціалістів розраховується індивідуально для кожного об’єкту

Чищення печі та пічного димоходу

У процесі горіння палива, будь-якого, яке Ви б не використовували, утворюються вогнетривкі речовини, які з потоком диму та повітря відводяться в димохід і далі утилізуються в атмосфері. Частина з них неминуче осідає на стінах опалювального приладу і димоходу, що веде до звуження димового каналу, погіршення тяги, що в свою чергу може стати причиною отруєння чадним газом або пожежі.

 

Навіщо потрібне чищення димарів печей від сажі?

Чищення цегляної печі та чищення каналів печі – обов’язкова умова їх використання. Найправильніше, коли чищення димоходу цегляної печі, як і чищення російської печі виконується не рідше двох разів на рік, тому що в процесі використання в них накопичуються продукти горіння.

 

Періодичне чищення димоходу печі та чищення печі від сажі виконується для того, щоб:

Забезпечити хорошу тягу

Перевірка на герметичність

Уникнути спалаху сажі в димарі

Збільшити ефективність процесу горіння палива

Наявність поблизу оголовків встановлених приладів, обладнання в зоні вітрового підпору, що заважає належному повітрообміну

Уникнути задимлення приміщення

Ми рекомендуємо зробити плановою таку послугу, як чищення димоходів, печей, камінів, чищення труб печей і виконувати її регламентовано перед першою топкою в холодний період або після закінчення опалювального сезону.

Чищення камінів

Камін і піч, як правило, мають камеру згоряння з колосниковими ґратами, крізь які обсипаються зола та вугілля. Утворення нагару тут відбувається досить повільно через вплив високих температур, постійного перекладання дров і збирання золи. Проте на внутрішніх поверхнях з часом накопичуються продукти горіння стає необхідним чищення каміна від сажі. Чищення каміна виконується з використанням щіток різного ступеня жорсткості. Проводиться очищення внутрішніх стінок, чищення решітки колосника від сажі, видалення з піддону сміття, що накопичилося, обробка вхідного отвору димоходу. 

Чистка димоходу каміна необхідна ще й тому, що сажа є агресивною речовиною, яка поступово починає руйнувати стінки димоходу, що веде до витончення стінок димових труб та втрати каналом герметичності. Чищення труби каміна може бути виконана тоді ж, коли проводиться чищення печей, камінів або окремо, якщо камери згоряння опалювальних приладів в очищенні поки не потребують.

Чистка барбекю, гриль

У закладах громадського харчування активно використовуються барбекю та мангали з відведенням продуктів горіння в атмосферу через димар. Оскільки навантаження на димар є стабільно високим, а продукти горіння поєднуються з жировими відкладеннями, він потребує постійного обслуговування, як і, власне, барбекю. Нехтування регулярним обслуговуванням та чищенням може призвести до займання відкладень у димарі та пожежі. Чищення планується заздалегідь з огляду на те, щоб обладнання було повністю холодним. Перед початком робіт проводиться комплексна діагностика, складається план робіт та їх періодичність. Чищення барбекю виконується тоді, коли на димовому каналі з’являються скупчення сажі та кіптяви. Частота очищення залежить від частоти та інтенсивності використання. Щоб Ваше обладнання функціонувало безперебійно та якісно.

 

Чистка банних печей

Пекти в лазні використовується не так часто, як камін або котел у будинку. І хоча її експлуатація в домашніх умовах не настільки регулярна, вона все ж таки потребує обслуговування.

 

Банні комплекси, що працюють на комерційній основі, використовують печі також регулярно, як і прилади опалення і тут вже точно не обійтися без чищення печей і димоходів, щоб не порушувати правила пожежної безпеки та уникнути втрати клієнтів через задимлення або недостатнє нагрівання парильні.

 

Чищення печі лазні проводиться за допомогою щітки з жорсткою щетиною, далі виконується чищення димоходу від сажі та нагару. Після виконання роботи, пічник прибирає сажу та оглядає як піч, так і димар. Якщо під час огляду виявлено дефекти або пошкодження, дає рекомендації щодо їх усунення.

Чистка бань

З Ким ми працюємо?

Наші клієнти – це все, хто хоче, щоб легкі Вашого приміщення дихали на повні груди. 

Владельцы домовВласники приватних будинків

Кафе и магазины

Заклади громадського харчування: кафе, бари, ресторани

Магазины и торговые точки

Магазини, торгові точки

Производственные объекты

Виробничі об’єкти

Школы и сады

Школи, дитячі садки

Як замовити чищення?

Щоб замовити чищення каміна, печі, барбекю, димоходу або запланувати комплексне обслуговування Вашого об’єкта, зв’яжіться з нами по телефону для оформлення заявки на виїзд спеціаліста, також можна зв’язатися з нами за допомогою електронної пошти та месенджерів.

 

Крок 01

Шаг 1 - звонокДзвінок

Погодження дати та часу

Согласование даты и времениКрок 02

Крок 03

Выезд на объектВиїзд спеціаліста на об’єкт для проведення чищення

Оплата послуги клієнтом

Оплата

Крок 04

Чистка печей та димарів ціна:

Найменування Од. змін. Ціна, грн.
Чищення камінів

На вартість впливають:

  • розміри каміна
  • характер та кількість забруднень
  • час виконання робіт (нічний годинник, вихідні та святкові дні)
шт. від 1000,00
Чищення печі металевої

На вартість впливають:

  • розміри каміна
  • характер та кількість забруднень
  • час виконання робіт (нічний годинник, вихідні та святкові дні)
шт. від 1000,00
Чищення печі цегляної

На вартість впливають:

  • розміри каміна
  • характер та кількість забруднень
  • час виконання робіт (нічний годинник, вихідні та святкові дні)
шт. від 1500,00

Для об'єктів, що знаходяться за межами м. Києва, додатково сплачуються транспортні витрати у розмірі 10 грн/км від межі міста, та до місцезнаходження об'єкту (оплата стягується лише в один бік)

Ми працюємо офіційно відповідно до вимог та норм чинного законодавства України, маємо всі необхідні дозволи та допуски на монтаж, ремонт, обслуговування димоходів та вентиляції, а також оформлення Актів перевірки димових та вентиляційних каналів відповідно до додатка №2 Правил Безпеки Систем Газопостачання, які зареєстровані у Міністерство Юстиції України 08 червня 2015 р. № 674/27119 згідно з наказом 15.05.2015 № 285 Міністерства Енергетики та Вугільної Промисловості України.

Переваги “ДИМОВЕНТСЕРВІС”

Працюємо 7 днів на тиждень

Наші послуги не включають ПДВ

Дотримуємось вимог та норм законодавства України з праці

Чекаємо на Ваші дзвінки в будь-який час дня

Використовуємо сучасне обладнання європейських виробників

Маємо всі необхідні дозволи, допуски на монтаж та обслуговування

У Вас залишились питання?

Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!

Ви можете зв’язатися з нами або залишити заявку на зворотний дзвінок. Наш менеджер зателефонує Вам протягом 15 хвилин і надасть детальну консультацію у вирішенні Вашого питання.

тел.: 068 963 63 67

тел.: 093 339 51 25

тел.: 050 963 63 10