Ремонт та гільзування димоходу

Ціна за роботу від 800 грн/м.п.

⚠️ Вартість виїзду спеціалістів розраховується індивідуально для кожного об’єкту

Ремонт дымохода КиевДимар – необхідна та невід’ємна частина будь-якої опалювальної системи і від того, наскільки правильно він функціонує, залежить безпека людей та працездатність нагрівальних елементів. З тих чи інших причин Вам може знадобитися ремонт труб димоходу або заміна деяких його частин.

 

Фахівці компанії Димовентсервіс кваліфіковано обстежують Ваш димар, запропонують компетентні рішення та в найкоротші терміни зроблять ремонт димоходу у приватному будинку або в квартирі, виконають заміну димовідвідної труби, а також частин труби або димоходу, що прийшли в непридатність, в цілому.

 

Виконуємо обстеження та всі види ремонту димоходів з нержавіючої сталі, у тому числі: ремонт димоходу каміна, ремонт пічного димоходу, ремонт димоходу газового.

Гільзування димоходу

Гильзовка Постійні навантаження, яким піддається димар як зсередини, так і ззовні, відводячи продукти горіння, що продукуються опалювально-нагрівальними приладами, також значною мірою впливають на його технічний стан.

 

Димова труба піддається впливу високих температур, газів і кислот, що виділяються ними. Негативно позначається і перепад температур, що є неминучим в холодну пору року, коли димохід використовується активно за своїм прямим призначенням. Особливо страждають цегляні димарі, які можуть почати шаруватися і обсипатися, погіршуючи тим самим тягу в каналі, що не тільки позначається на якості опалення, а й таїть у собі небезпеку для людини.

 

Рішенням, яке дійсно може врятувати димохід, покращити експлуатаційні характеристики опалювальних приладів, спростити його обслуговування та зменшити відкладення сажі, є гільзування димоходу. Гільзування цегляного димоходу може бути виконане трубами з нержавіючої сталі або жароміцним полімером. Звичайно зручніше і простіше прокласти гільзу на етапі будівництва, але більшість людей вдається до такої послуги, як гільзування труби димоходу, вже маючи низку проблем, наприклад, порушення цілісності, розгерметизація та часткове руйнування димоходу.

 

Що ж має на увазі під собою гільзування димоходу? Наші фахівці обов’язково обстежують димар, він має бути прямим та рівним. Якщо в каналі є виступи, а також відкладення смоли та сажі, то спочатку проводиться підготовка димоходу, виконується чищення каналу і лише після цього провадимо гільзування димоходу нержавійкою. Також можливо виконати гільзування димоходу рукавом алюком. Після проведення діагностики майстер визначає той тип гільзування, який підходить саме для димоходу.

З Ким ми працюємо?

Наші клієнти – це всі, хто хоче, щоб легкі Вашого приміщення дихали на повні груди.

ЖекиЖЕКи, ОСББ, ЖБК, ЖЕП, обслуговуючі компанії

Кафе та магазини

Заклади громадського харчування: кафе, бари, ресторани

Магазини та торгові точки

Магазини, торгові точки

Виробничі об'єкти

Виробничі об’єкти

Школи та дитячі садочки

Школи, дитячі садочки

Власники квартир

Власники будівель, квартир

Як замовити гільзування димоходу

Задаєтеся питанням, як замовити гільзування і який порядок дій цей процес має на увазі? Наш менеджер відповість не тільки на питання, як замовити гільзування труби, але й надасть кваліфіковану консультацію з питань димоходів та вентиляції.

Крок 01

Крок 1 - дзвінокДзвінок

Погодження дати та часу

Погодження дати та часуКрок 02

Крок 03

Виїзд спеціаліста на об'єктВиїзд спеціаліста на об’єкт

Складання кошторису виконавцем

Крок 04

Крок 05

Підписання договору

Підписання договору та отримання передоплати від замовника

Крок 06

Підготовка обладнання / матеріалу виконавцем

Виконання робіт

Крок 07

Крок 08

ОплатаОплата послуги клієнтом

Ремонт та гільзування димоходів ціна

Вартість ремонту димоходу залежить від характеру ремонту, які частини димоходу потрібно замінити, висоти, можливості доступу. Тому спочатку ми виробляємо діагностику димоходу на підставі якої складаємо кошторис.

Ціна на гільзування труби також залежить від ряду таких факторів, як стан димоходу, висота, доступ, діаметр використовуваних труб, марка сталі. Фахівець виїжджає на об’єкт, проводить обстеження каналу і після цього плануємо гільзування димоходів, вартість матеріалів вказується у кошторисі окремим рядком зі специфікацією та кількістю.

Найменування

Кому

Од. вимірювання

Ціна, грн

Виїзд спеціаліста на діагностику/виміри в межах м. Київ житлові об’єкти

(дім, квартира)

об’єкт 400,00
Виїзд спеціаліста на діагностику/виміри в межах м. Київ комерційні об’єкти

(кухні громадського харчування та ін.)

об’єкт 500,00
Відеоінспекція вертикальної шахти

– без застосування підйомних механізмів

– висотою до 50 м

– надсилання запису на ел. пошту

житлові об’єкти

комерційні об’єкти

м.п. 100,00

мінімальна вартість виїзду 500,00

Монтажні/ремонтні роботи житлові об’єкти

комерційні об’єкти

м.п. від 800,00

 

Для об'єктів, що знаходяться за межами м. Києва, додатково сплачуються транспортні витрати у розмірі 10 грн/км від межі міста, та до місцезнаходження об'єкту (оплата стягується лише в один бік)

Ми працюємо офіційно відповідно до вимог та норм чинного законодавства України, маємо всі необхідні дозволи та допуски на монтаж, ремонт, обслуговування димоходів та вентиляції, а також оформлення Актів перевірки димових та вентиляційних каналів відповідно до додатка №2 Правил Безпеки Систем Газопостачання, які зареєстровані у Міністерство Юстиції України 08 червня 2015 р. № 674/27119 згідно з наказом 15.05.2015 № 285 Міністерства Енергетики та Вугільної Промисловості України.

Деякі наші роботи

Переваги “ДИМОВЕНТСЕРВІС”

Працюємо 7 днів на тиждень

Наші послуги не включають ПДВ

Дотримуємось вимог та норм законодавства України з праці

Чекаємо на Ваші дзвінки в будь-який час дня

Використовуємо сучасне обладнання європейських виробників

Маємо всі необхідні дозволи, допуски на монтаж та обслуговування

У Вас залишилися питання?

Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!

Ви можете зв’язатися з нами або залишити заявку на зворотний дзвінок. Наш менеджер зателефонує Вам протягом 15 хвилин і надасть детальну консультацію у вирішенні Вашого питання.

тел.: 068 963 63 67

тел.: 050 963 63 10

тел.: 093 339 51 25