Акт перевірки ДВК (Акт пічника)

⚠️ Вартість виїзду спеціалістів розраховується індивідуально для кожного об’єкту

 

Чекаємо на Ваші дзвінки! 068 963 6367

Ціна від 450 грн / шт.

⚠️ Вартість виїзду спеціалістів розраховується індивідуально для кожного об’єкту

Навіщо потрібен акт на димар (АКТ ДВК, АКТ Пічника)

Акт первинного огляду Акт перевірки димоходу буде потрібний Вам, якщо на Вашому об’єкті, будинку, в квартирі планується перший пуск газу. Фахівець проведе необхідні обстеження димових та вентиляційних каналів та, якщо в ході перевірки встановлено, що працюють вони відповідно до заданих характеристик, норм та вимог, оформляється первинний акт обстеження димоходу та вентиляції..

 

Як відомо, в процесі експлуатації димовентканали канали піддаються різним навантаженням, що згодом може позначитися на їхній працездатності та функціональності, а також нести в собі приховану загрозу для людини. Щоб уникнути непередбачених, а часом і пожежонебезпечних ситуацій, димарі та вентиляцію потрібно періодично оглядати та обслуговувати.

 

Схема Акт ДВКРезультатом того, що проведена своєчасна перевірка та усунуті неполадки або засмічення є акт з вентиляції, який фахівець оформляє, виконавши діагностику або прочищення каналів.

 

Тільки фахівець може визначити чи справді все гаразд із каналами та виписати акт стану димоходу та вентиляції. Також акт перевірки вентиляції знадобиться Вам, для підключення газових приладів або під час їх заміни, перенесення з одного приміщення до іншого, повторного підключення їх після ремонту, модернізації або відключення Вашого об’єкта від подачі природного газу.

 

Акт перевірки димових та вентиляційних каналів має стандартизовану форму згідно з Додатком 2 Правил безпеки систем газопостачання України (Пункт 6.8 глави 6 розділу V). Після проведення обстеження, спеціаліст на місці оформляє триразовий акт пічника та передає його замовнику. На додаток до акта обстеження димвентканалів може знадобитися схема прив’язки газових приладів до димових та вентканалів, вона потрібна, якщо в приміщенні змінювалося розташування газових приладів. Така схема йде як доповнення до акта перевірки та прочистки ДВК.

З ким ми працюємо?

Наші клієнти – це всі, хто хоче, щоб легкі Вашого приміщення дихали на повні груди.

ЖекиЖЕКи, ОСББ, ЖБК, ЖЕП, обслуговуючі компанії

Кафе та магазини

Заклади громадського харчування: кафе, бари, ресторани

Магазини та торгові точки

Магазини, торгові точки

Виробничі об'єкти

Виробничі об’єкти

Школи та дитячі садочки

Школи, дитячі садочки

Власники квартир

Власники будинків, квартир

Що виявляє перевірка під час обстеження ДВК

Обследование вентиляции Киев

Обстеження димовентканалів – це комплекс заходів, спрямований на те, щоб убезпечити споживачів природного газу та запобігти можливості виникнення пожежі, спричиненої неполадками в димоході, неякісним монтажем обладнання, забитими або перекритими димовентканалами, отруєння продуктами горіння газу або природним газом, у разі його природного газу. Акт на димовентканали – це гарантія безпечного використання газового обладнання (газові плити, котли, колонки, конвектори) у Вашому будинку.

 

Що перевіряємо:

відповідність конструкції та використаних матеріалів вимогам проєктної документації

перевірка на герметичність

наявність та справність протипожежних розсічок від горючих конструкцій

справність та правильність розташування оголовка димоходу щодо даху та розташованих поблизу споруд та дерев з урахуванням зони вітрового підпору

прохідність каналів (відсутність засмічення та наявність тяги)

перевірка на відокремленість

наявність поблизу оголовків встановлених приладів, обладнання в зоні вітрового підпору, що заважає належному повітрообміну

відсутність сажі та смоли - на внутрішніх поверхнях та тріщин - на зовнішніх

Компанія Димовентсервіс проводить обстеження димових та вентиляційних каналів для того, щоб скласти акт обстеження вентиляції згідно з ПРАВИЛАМИ безпеки систем газопостачання України, затвердженими Наказом № 285 від 15.05.2015 МІНІСТЕРСТВОМ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ, які свідчать:

 

«Перевірка та прочистка димових та вентиляційних каналів повинні виконуватись спеціалізованою організацією, яка має дозвіл на виконання цих робіт центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за дотриманням законодавства про працю»

Ми працюємо офіційно відповідно до вимог та норм чинного законодавства України, маємо всі необхідні дозволи та допуски на монтаж, ремонт, обслуговування димоходів та вентиляції, а також оформлення Актів перевірки димових та вентиляційних каналів відповідно до додатка №2 Правил Безпеки Систем Газопостачання, які зареєстровані у Міністерство Юстиції України 08 червня 2015 р. № 674/27119 згідно з наказом 15.05.2015 № 285 Міністерства Енергетики та Вугільної Промисловості України.

Зразок акта ефективності вентиляції

Акт ефективності роботи вентиляції зможе дати відповідь на запитання: наскільки результативно працює, встановлена на Вашому об’єкті система вентиляції, чи справляється вона зі своїм основним завданням – забезпеченням повноцінного повітрообміну як у приміщенні, так і на об’єкті в цілому.

 

Перевіряються всі вузли та системи, їх функціональність, продуктивність. Тільки після цього фахівець оформляє акт перевірки ефективності вентиляції..

 

Триразовий акт повітрообміну необхідний для надання контролюючим органам таких установ як: діагностичні та рентгенкабінет, медичні установи, заклади громадського харчування, пекарні, виробничі об’єкти.

Як отримати АКТ обстеження вентиляції

Щоб замовити акт на вентиляцію і не ставитись питанням: де взяти акт на ДВК, зв’яжіться з нами по телефону для оформлення заявки на виїзд спеціаліста. Також можна заповнити форму зворотного зв’язку або замовити зворотний дзвінок, менеджер зателефонує у зручний для вас час і надасть кваліфіковану консультацію про те, де зробити, як отримати акт пічника та головне, які умови потрібно дотриматися, щоб використання газового обладнання було безпечним для Вас. Фахівці компанії Димовентсервіс максимально оперативно виїжджають на об’єкти, де під час перевірки дають повні та вичерпні відповіді про стан вентиляції та димоходів, керуючись виключно нормативними та законодавчими актами.

 

Ми виконуємо комплексну діагностику вентиляції та димоходів, як нових, так і тих, які вже введені в експлуатацію, але з тих чи інших причин потребують обстеження фахівцями. Важливо пам’ятати, що тільки досвідчений майстер може виконати кваліфіковано таку роботу, як перевірка димоходів та знайти рішення, яке дозволить експлуатувати їх безпечно.

 

Докладніше про послугу перевірка димоходу та можна дізнатися на сторінці присвяченої діагностика димоходу та вентиляції.

Крок 01

Шаг 1 - звонокДзвінок

Погодження дати та часу

Погодження дати та часуКрок 02

Крок 03

Виїзд на об'єктВиїзд спеціаліста на об’єкт

Обстеження ДВК

Обстеження ДВККрок 04

Крок 05

Підписання договору

Виписка Акту

Оплата послуги клієнтом

Оплата

Крок 06

Вартість акта перевірки димовентканалів

Ціна на акт обстеження вентиляції та димоходу залежить як від обсягу запланованої перевірки, тобто від кількості квартир, будинків, котелень, так і від потужності обладнання, встановленого на об’єкті. Також на вартість акту можуть вплинути: терміновість та віддаленість об’єкту від м. Києва.

Ми готові надати послуги з діагностики вентиляції та димоходів та оформити акт ефективності роботи вентканалів у найкоротші терміни і справді на високому рівні..

Услуга

Місце розташування

об’єкта

Кому

Потужність газового

обладн.

Ціна за Акт, грн

Акт перевірки ДВК (Акт обстеження вентиляції, триразовий Акт пічника, Акт на димохід, Акт на димвентканали) Київ житлові об’єкти

(дім, квартира)

до 50 кВт 450,00
Акт перевірки ДВК (Акт обстеження вентиляції, триразовий Акт пічника, Акт на димохід, Акт на димвентканали) У радіусі 10 км від кордонів м. Києва житлові об’єкти

(дім, квартира)

до 50 кВт 550,00
Акт перевірки ДВК (Акт обстеження вентиляції, триразовий Акт пічника, Акт на димохід, Акт на димвентканали) У радіусі 15 км від кордонів м. Києва житлові об’єкти

(дім, квартира)

до 50 кВт 600,00
Акт перевірки ДВК (Акт обстеження вентиляції, триразовий Акт пічника, Акт на димохід, Акт на димвентканали) У радіусі 20 км від кордонів м. Києва житлові об’єкти

(дім, квартира)

до 50 кВт 650,00
Акт перевірки ДВК (Акт обстеження вентиляції, триразовий Акт пічника, Акт на димохід, Акт на димвентканали) У радіусі 25 км від кордонів м. Києва житлові об’єкти

(дім, квартира)

до 50 кВт 700,00
Акт перевірки ДВК (Акт обстеження вентиляції, триразовий Акт пічника, Акт на димохід, Акт на димвентканали) У радіусі 30 км від кордонів м. Києва житлові об’єкти

(дім, квартира)

до 50 кВт 750,00
Акт обстеження (перевірки) димових та вентиляційних каналів Київ,

Київська область за запитом

котельні, комерційні, виробничі об’єкти 50-500 кВт 700,00
Акт ефективності системи вентиляції (Акт на вентиляцію, триразовий акт повітрообміну) Київ,

Київська область за запитом

клініки, рентген кабінети, ресторани, кафе, бари, (кухні громадського харчування тощо) 600,00
Акт ДВК (Акт перевірки димоходу, Акт перевірки вентиляції) на запит виробничі, промислові об’єкти більше 500 кВт після діагностики об’єкта
Схема прив’язки газових приладів до димових та вентиляційних каналів. Київ,

Київська область

житлові об’єкти

(дім, квартира)

тільки в комплекті з Актом 150,00

Для об'єктів, що знаходяться за межами м. Києва, додатково сплачуються транспортні витрати у розмірі 10 грн/км від межі міста, та до місцезнаходження об'єкту (оплата стягується лише в один бік)

Для керуючих та обслуговуючих компаній (ЖЕК, ОСББ, ЖБК, ЖЕП) пропозиція з обслуговування димових та вентиляційних каналів (димовентканалів) у багатоквартирних будинках.

Перевірка вентканалів та димоходів регламентована Правилами безпеки систем газопостачання України та є обов’язковою умовою для всіх об’єктів, що використовують газове обладнання.

 

Ми пропонуємо комплексний підхід та виконуємо компетентне обслуговування вентиляції та димоходів за спеціальним тарифом та заздалегідь узгодженим графіком, надаючи весь спектр послуг від перевірки до вирішення виявлених проблем.

Дізнатись детальніше

Переваги “ДИМОВЕНТСЕРВІС”

Працюємо 7 днів на тиждень

Наші послуги не включають ПДВ

Дотримуємось вимог та норм законодавства України з праці

Чекаємо на Ваші дзвінки в будь-який час дня

Використовуємо сучасне обладнання європейських виробників

Маємо всі необхідні дозволи, допуски на монтаж та обслуговування

У Вас залишилися питання?

Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!

Ви можете зв’язатися з нами або залишити заявку на зворотний дзвінок. Наш менеджер зателефонує Вам протягом 15 хвилин і надасть детальну консультацію у вирішенні Вашого питання.

тел.: 068 963 63 67

тел.: 050 963 63 10

тел.: 093 339 51 25