Віконні провітрювачі та припливні клапани

Ціна від 600 грн/шт!

⚠️ Вартість виїзду спеціалістів розраховується індивідуально для кожного об’єкту

Що таке віконний припливний клапан?

Проветриватель на металлопластиковые окна

Припливний клапан – це вентиляційний пристрій, призначений для подачі свіжого повітря до приміщення. Повітря надходить із вулиці через припливний клапан у приміщення, тим самим витісняє забруднене повітря, йдучи надвір через витяжку.

За екологічними оцінками повітря в приміщенні забруднене більше в 4-6 разів, ніж на вулиці та в 8-10 разів токсичніше. У ньому низький вміст кисню, висока вологість від пари приготування їжі, використання ванної кімнати, дихання мешканців; багато шкідливих отруйних сполук, що утворюються при випаровуванні з поверхонь штучних виробів та лакованих поверхонь.

 

Чинним вирішенням цих проблем є налагодження постійного повітрообміну, вентиляції в будинку. Для оптимального повітрообміну було створено віконний клапан, він же віконний провітрювач – припливно-вентиляційний пристрій, так звана сучасна кватирка, через яку повітря з вулиці потрапляє до приміщення.

Навіщо потрібні віконні провітрювачі?

Для оптимальної роботи вентиляції необхідні дві обов’язкові умови – приплив повітря до приміщення та відтік повітря із нього. Найчастіше з відпливом повітря справи в будинках і квартирах непогано, оскільки вентиляційний канал – одна з обов’язкових інженерних комунікацій у квартирі, але без припливу вентиляція не працює. У цьому питанні віконний клапан вентиляції має беззаперечні переваги: 

 

  • забезпечує постійний приплив свіжого повітря з вулиці та оптимальний повітрообмін;
  • не з’являється конденсат на вікнах, грибок та пліснява;
  • не енергозалежність – не передбачає витрат за електрику тощо;
  • енергоефективний – ви самостійно налаштовуєте оптимальний приплив та регулюєте його;
  • відпрацьоване повітря безпечно виводиться через вентилятори;
  • відсутність протягів;
  • сертифіковано в Україні, виробляються у Європі.

 

Встановлення припливного клапана на вікно – це сучасно та безпечно для Вас та Ваших близьких, а також домашніх вихованців – вікна зачинені, але квартира провітрюється. Якщо у Вас є діти – це дійсно важливо, тому що не потрібно переживати, що вони можуть опинитися біля відкритого вікна, цікавий кіт теж не зможе втекти на незаплановану прогулянку і, звичайно, у Ваше житло не зможуть проникнути зловмисники через відкриті вікна.

Які проблеми вирішить встановлення віконного клапана:

Якщо Ви відповіли ствердно на хоча б одне з цих питань, Вам безумовно необхідний монтаж віконного клапана і Ви зможете дихати на повні груди у своєму будинку.

 

Важливо розуміти, що у будинках, які оснащені газовим опалювально-нагрівальним обладнанням, приплив повітря, як і наявність тяги у вентканалах – це обов’язкова умова безпечного споживання газу. З боку літери закону є такі рекомендації: 

 

ДБН В.2.5-20:2018 ГАЗОСНАБЖЕННЯ, розділ ГАЗОСНАБЖЕННЯ ЖИЛИХ БУДИНКІВ:

пункт 9.36 Установка теплогенераторів сумарною тепловою потужністю до 30 кВт, що забезпечує потреби опалення та гарячого водопостачання, дозволяється передбачати у приміщенні кухні заввишки не менше 2,2 м з наявністю природного освітлення (незалежно від наявності плити), при цьому внутрішній об’єм кухні відкритою камерою згоряння має бути на 6 м³ більше передбаченого 9.27 та площа припливного пристрою повинна становити не менше 0,025 м2.

Як вибрати повітряний клапан для вентиляції вікон

Кожне приміщення потребує вентиляції, і як нам здається, вона існує практично самостійно і є повсюдно. Але не все так просто. Донедавна будинку та квартири були оснащені дерев’яними вікнами, які справлялися з рухом повітря добре і навіть краще, ніж хотілося б, постійно створюючи протяги, з якими кожен боровся своїм перевіреним способом. На зміну дереву прийшов пластик, вікна стали високотехнологічними та герметичними. Забезпечуючи високий рівень комфорту, енергоефективні технології, майже позбавили нас припливу повітря з вулиці, що своєю чергою почало негативно позначатися на внутрішньому мікрокліматі житла. Найдоступнішим, простим і ефективним рішенням є вентиляційний клапан для пластикових вікон.

Механічний віконний клапан

Припливно-вентиляційний клапан для забезпечення постійного припливу повітря в приміщенні з ручним керуванням та можливістю самостійно регулювати продуктивність. Складається із двох частин – зовнішньої накладки та внутрішнього клапана. Залежно від моделі забезпечує приплив у розмірі – 20-30 м3/година.

Автоматичний віконний клапан

Повітряний клапан на пластикові вікна обладнаний маятниковим клапаном-стабілізатором припливного повітря, що самостійно функціонує, завдяки якому кількість проникаючого повітря постійно і не залежить від атмосферних умов. Винайдено можливість додаткової стабілізації надлишкового потоку повітря – використання магнітної муфти. Це унікальна властивість, що дозволяє запобігти надмірному припливу повітря при сильному пориві вітру. Рекомендовано для квартир, що розташовані на високих поверхах.

Акустичний механічний віконний клапан

Віконний провітрювач, що складається із зовнішньої накладки та внутрішнього клапана, які обладнані шумопонижувальними акустичними вкладишами різної товщини. Хороше рішення для квартир і будинків вікна яких виходять до джерел підвищеного рівня шуму. Без додаткових витрат ефективно знижують рівень зовнішнього шуму.

Акустичний автоматичний віконний клапан

Повітряний клапан припливу, який поєднує в собі властивості автоматичного провітрювача та протистоїть надлишковому притоку, а також має акустичні вкладиші для зменшення шуму, який може потрапити до будинку з вулиці.

Встановлення клапанів на вікна

Фахівці компанії Димовентсервіс встановлюють клапан провітрювання для пластикових вікон, використовуючи спеціалізоване обладнання, яке не впливає на технічні та експлуатаційні характеристики самої віконної рами. У верхню частину рами встановлюється вентиляційний клапан – вікно готове до використання. Вентиляційні клапани для вікон монтуються без розгерметизації склопакета. Користуватися можна одразу після того, як майстер встановив клапан на вікно для вентиляції. Таким чином, при повністю закритих вікнах відбувається належний повітрообмін, нормалізується робота вентиляції, що є обов’язковою умовою як для здорового мікроклімату в будинку, так і для безпечного використання газового обладнання.

 

Встановити клапан на пластикове вікно самостійно здається не таким вже й складним завданням, але все ж таки краще довірити цю роботу професіоналам і не шкодувати про зіпсовані вікна. Наші спеціалісти встановлюють віконний провітрювач на пластикові вікна, з іншими типами вікон ми не працюємо.

Припливний клапан на вікно

Варто звернути увагу і на те, що зараз на ринку багато пропозицій на віконний провітрювач, можна купити від різних виробників і на різний бюджет, в тому числі і сумнівної якості і тут потрібно бути уважним, оскільки заощадивши один раз, купуючи віконний клапан для пластикових вікон з низькоякісного пластику Ви можете зіткнутися з тим, що виріб при негативній температурі повітря може перемерзнути і просто розсипатися. Також слід звернути увагу на те, який об’єм припливного повітря може забезпечити припливний клапан на вікно та його спосіб встановлення. Щілинний вентиляційний клапан для пластикових вікон низькоефективний, він простий у встановленні, але суттєвого покращення припливу Ви не помітите. Вибирайте повітряний клапан на вікно відомих виробників, які мають сертифікати відповідності, щоб забезпечити своє житло якісним, безпечним та сучасним обладнанням, яке чудово справляється з поставленим завданням. Якщо Ви вирішили встановити припливний віконний клапан, ціна залежатиме від його типу. 

 

Наші фахівці встановлюють клапан на вікна пвх як механічні, так і інші типи. Вартість варіюється в залежності від особливостей вікна, його розміру, доступу, так і типу провітрювача. який підійде індивідуально під Ваші запити. Наш менеджер зможе відповісти на Ваші запитання більш детально та допоможе підібрати саме ту модель, яка підійде Вам якнайкраще.

 

Найменування Од. змін. Ціна, грн.
Діагностика/перевірка/обстеження (квартира, част. будинок) об’єкт 350,00
Монтаж механічного клапана Ventec шт. 1800,00
Монтаж механічного акустичного клапана Ventec шт. від 2500,00
Монтаж автоматичного клапана Ventec шт. від 2500,00
Монтаж автоматичного акустичного клапана Ventec шт. від 3000,00
У вартість входить провітрювач та роботи з його встановлення

Для об'єктів, що знаходяться за межами м. Києва, додатково сплачуються транспортні витрати у розмірі 10 грн/км від межі міста, та до місцезнаходження об'єкту (оплата стягується лише в один бік)

Вартість клапана залежить від його типу. Механічний можна придбати від 600 грн., ціна інших моделей залежить від комплектації. Установка провітрювача на вікно оплачується додатково і варіюється від 500 до 1000 грн. залежно від особливостей вікна, його розміру тощо. Наш менеджер зможе відповісти на Ваші запитання більш детально та допоможе підібрати саме ту модель, яка підійде Вам якнайкраще.

Ми працюємо офіційно відповідно до вимог та норм чинного законодавства України, маємо всі необхідні дозволи та допуски на монтаж, ремонт, обслуговування димоходів та вентиляції, а також оформлення Актів перевірки димових та вентиляційних каналів відповідно до додатка №2 Правил Безпеки Систем Газопостачання, які зареєстровані у Міністерство Юстиції України 08 червня 2015 р. № 674/27119 згідно з наказом 15.05.2015 № 285 Міністерства Енергетики та Вугільної Промисловості України.

З Ким ми працюємо?

Наші клієнти – це все, хто хоче, щоб легкі Вашого приміщення дихали на повні груди.

ЖекиЖЕКи, ОСББ, ЖБК, ЖЕП, обслуговуючі компанії

Кафе и магазины

Заклади громадського харчування: кафе, бари, ресторани

Магазины и торговые точки

Магазини, торгові точки

Производственные объекты

Виробничі об’єкти

Школы и сады

Школи, дитячі садки

Владельцы квартир

Власники будинків, квартир

Як замовити послугу

Крок 01

Шаг 1 - звонокДзвінок

Погодження дати та часу

Согласование даты и времениКрок 02

Крок 03

Выезд на объектМонтаж

Оплата послуги клієнтом

ОплатаКрок 05

Переваги “ДИМОВЕНТСЕРВІС”

Працюємо 7 днів на тиждень

Наші послуги не включають ПДВ

Дотримуємось вимог та норм законодавства України з праці

Чекаємо на Ваші дзвінки в будь-який час дня

Використовуємо сучасне обладнання європейських виробників

Маємо всі необхідні дозволи, допуски на монтаж та обслуговування

У Вас залишились питання?

Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!

Ви можете зв’язатися з нами або залишити заявку на зворотний дзвінок. Наш менеджер зателефонує Вам протягом 15 хвилин і надасть детальну консультацію у вирішенні Вашого питання.

тел.: 068 963 63 67

тел.: 093 339 51 25

тел.: 050 963 63 10