Відеодіагностика димоходу та вентиляції

Ціна від 100 грн/м.п!

⚠️ Вартість виїзду спеціалістів розраховується індивідуально для кожного об’єкту

Відеообстеження вентиляційних та димових каналів

Технології розвиваються стрімко і безперервно, завдяки чому значно покращується і якість послуг. Для підвищення ефективності робіт з діагностики стану вентканалів, пробивання вентиляції та прочистки димовентканалів фахівці компанії Димовентсервіс використовують обладнання, яке дозволяє на підготовчому етапі візуалізувати проблему, оцінити ступінь складності і зробити правильний вибір методу усунення дефектів. Телеінспекція вентиляції особливо актуальна при аварійних ситуаціях, коли потрібно оперативно та точно вжити заходів щодо усунення несправностей.

 

Відеоінспекція вентиляції та димоходу рекомендована якщо зафіксовані:

 • завал або засмічення;
 • відсутність тяги або зворотна тяга;
 • неприємні запахи з каналів;
 • сторонні звуки у каналах;
 • підозра на розгерметизацію або стороннє врізання.

 

З профілактичною метою відео огляд вентканалів та димових труб виконується, як перед початком опалювального сезону, щоб переконатися, що димар та вентиляційні труби готові до використання та не мають тріщин, дефектів, ознак руйнування та сторонніх предметів, так і як контрольний етап після монтажу, ремонту димовентканалів, перед пуском газу в приміщенні та ін.

 

Відеодіагностика димоходу

Відеообстеження димоходу – процедура, яка дозволяє побачити на власні очі стан Вашого димаря. Спеціаліст опускає в канал камеру і записує на комп’ютер або телефон відео всередині димоходу. Згодом, оглядаючи дане відео, є можливість оцінити масштаби пошкоджень, вади системи, виявити сторонні предмети, якщо такі є, а також спланувати роботи з їх усунення. Які використовуються пристрої для відео? Обстеження димоходів та вентканалів виконується за допомогою маленької камери з підсвічуванням, яка з’єднується з комп’ютером за допомогою гнучкого шнура.

Проверка вентиляции и дымоходов

Відеодіагностика вентиляції:

Відео обстеження вентиляції дозволяє в буквальному сенсі зазирнути всередину вентиляційної шахти, оцінити масштаби забруднення, виявити передбачувані тріщини, пошкодження каналу або дефекти монтажу, механічні пошкодження та предмети та комунікації, яких там бути не повинно, а також об’єктивно оцінити стан вентиляції. Відео діагностика вентиляції виконується за допомогою камери, яка вводиться в канал через вентиляційний отвір, може опускатися з даху або горища, а може безпосередньо з квартири. Фахівець оглядає вентиляційний канал і, виходячи з його технічних та конструктивних особливостей, приймає рішення про те, як саме виконувати відеоінспекцію вентиляції. Відео всередині вентиляції, зняте під час перевірки, можна записати на цифровий носій замовника для подальшого аналізу та побудови плану ремонту, чищення або інших робіт, якщо такі знадобляться.

Навіщо та як виконується відеодіагностика димовентканалів

Відеообстеження димовентканалів виконується за допомогою телеінспекційної системи, яка складається з жорсткого, але гнучкого кабелю на одному кінці якого знаходиться відеокамера з високою роздільною здатністю та світлодіодами, з керованою яскравістю, а також монітора з блоком управління на іншому кінці. Камера переміщається по трубі способом, що проштовхується, і передає зображення на операторський пульт в режимі реального часу; здійснює запис та читання за допомогою SD-відеорекордера, який забезпечує чітку картинку з можливістю перегляду стоп-кадрів, що дає можливість краще аналізувати побачене. Конструкція камери дозволяє проходити повороти, досліджуючи канали довжиною до 50 метрів.

 

Під час виконання відеодіагностики вентиляції спеціаліст на екрані бачить реальний стан каналів, що дозволяє йому виявити слабкі місця, помітити вади внутрішніх поверхонь, виявити несанкціоновані врізки, сторонні предмети. Спираючись на отримані дані, майстер може визначити дельту та розмір засмічення, та побудувати оптимальний план робіт з урахуванням цих відомостей, що дозволить максимально ефективно організувати роботи та розрахувати терміни та вартість їх виконання. Також отримана інформація допоможе окреслити терміни як капітального, так і планового ремонту та зрозуміти реальний експлуатаційний ресурс ДВК.

Видео диагностика дымохода

З Ким ми працюємо?

Наші клієнти – це всі, хто хоче, щоб легкі Вашого приміщення дихали на повні груди.

ЖекиЖЕКи, ОСББ, ЖБК, ЖЕП, обслуговуючі компанії

Кафе та магазини

Заклади громадського харчування: кафе, бари, ресторани

Магазини та торгові точки

Магазини, торгові точки

Виробничі об'єкти

Виробничі об’єкти

Школи та дитячі садочки

Школи, дитячі садочки

Власники квартир

Власники будівель, квартир

Відео діагностика – ціна приємно здивує!

На таку послугу, як відео діагностика, вартість визначається кількістю погонних метрів каналу, який слід обстежити. Також важливу роль відіграють висота та можливість доступу до каналів.

Найменування Од. вим. Ціна, грн.
Відеоінспекція вертикальної шахти димаря

 • без застосування підйомних механізмів
 • висотою до 50 м
 • надсилання запису на електронну пошту
 • оформлення звіту
м.п. 100,00

мінімальна вартість виїзду 500,00

Виїзд спеціаліста на діагностику / виміри в межах м. Київ:

 • приватний будинок
 • квартира
об’єкт 400,00
Виїзд спеціаліста на діагностику/виміри в межах м. Київ:

 • комерційні об’єкти
об’єкт 500,00

Для об'єктів, що знаходяться за межами м. Києва, додатково сплачуються транспортні витрати у розмірі 10 грн/км від межі міста, та до місцезнаходження об'єкту (оплата стягується лише в один бік)

Ми працюємо офіційно відповідно до вимог та норм чинного законодавства України, маємо всі необхідні дозволи та допуски на монтаж, ремонт, обслуговування димоходів та вентиляції, а також оформлення Актів перевірки димових та вентиляційних каналів відповідно до додатка №2 Правил Безпеки Систем Газопостачання, які зареєстровані у Міністерство Юстиції України 08 червня 2015 р. № 674/27119 згідно з наказом 15.05.2015 № 285 Міністерства Енергетики та Вугільної Промисловості України.

Як замовити відео діагностику:

Щоб замовити відеодіагностику вентиляції та димоходу, зв’яжіться з нами за телефоном для оформлення заявки на виїзд спеціаліста, також можна зв’язатися з нами за допомогою електронної пошти та месенджерів

Крок 01

Крок 1 - дзвінокДзвінок

Погодження дати та часу

Погодження дати та часуКрок 02

Крок 03

Виїзд спеціаліста на об'єктВиїзд спеціаліста на об’єкт

Проведення відеодіагностики

Обстеження ДВККрок 04

Крок 05

Оформлення звіту

Оформлення звіту

Оплата послуги клієнтом

Оплата

Крок 06

Переваги “ДИМОВЕНТСЕРВІС”

Працюємо 7 днів на тиждень

Наші послуги не включають ПДВ

Дотримуємось вимог та норм законодавства України з праці

Чекаємо на Ваші дзвінки в будь-який час дня

Використовуємо сучасне обладнання європейських виробників

Маємо всі необхідні дозволи, допуски на монтаж та обслуговування

У Вас залишилися питання?

Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!

Ви можете зв’язатися з нами або залишити заявку на зворотний дзвінок. Наш менеджер зателефонує Вам протягом 15 хвилин і надасть детальну консультацію у вирішенні Вашого питання.

тел.: 068 963 63 67

тел.: 050 963 63 10

тел.: 093 339 51 25