Діагностика димоходу та вентиляції

Ціна від 400 грн за об’єкт!

⚠️ Вартість виїзду спеціалістів розраховується індивідуально для кожного об’єкту

Обстеження димоходів та вентканалів

Кожен будинок має індивідуальний мікроклімат і дуже неприємно, коли його псують такі фактори, як затхлий, неприємний запах, зворотний потяг з вентиляції або її повна відсутність, конденсат на вікнах, а часом і стінах, цвіль, грибок. У таких випадках необхідно вдатися до послуг фахівців, адже діагностика вентиляції, як і діагностика димоходу, лише здаються простими завданнями. Але такі роботи має право виконувати лише фахівець, який пройшов навчання і має дозвіл на свою діяльність. Перевірка вентиляції та обстеження димоходу – обов’язкова умова для безпечної експлуатації газових плит, котлів, камінів, печей та будь-якого газового обладнання.

Діагностика вентиляції у багатоквартирному будинку

Диагностика вентиляций

Перевірка димоходів у багатоквартирному будинку та огляд вентиляції повинні виконуватись планово та регулярно. Перевірка димоходів у квартирах дозволяє вчасно виявити забруднені, забиті, зруйновані, негерметичні димовентканали, які, у свою чергу, стають причиною пожеж, отруєнь чадним газом, витоку тепла, поганої роботи обладнання. Діагностика вентиляції в квартирі дозволяє виявити дефекти, які фахівці можуть усунути відразу під час перевірки вентиляції або запропонують Вам запланувати наступний візит для проведення чищення димоходу або прочистки вентиляції в квартирі.

 

Регулярна перевірка димоходу в приватному будинку/квартирі та перевірка вентиляції у багатоквартирному будинку, допоможе запобігти появі неприємних наслідків та може врятувати життя та здоров’я.

Періодичність перевірки ДВК

Існують загальні рекомендації для всіх споживачів, які регламентують періодичність перевірки вентиляції, а також періодичність перевірки димоходів:

Діагностика вентиляції та обстеження димоходів необхідні під час введення житлового будинку в експлуатацію, монтаж нового обладнання, після ремонту та модернізації існуючої системи вентиляції.

 

Перед початком опалювального сезону ми рекомендуємо скористатися такою послугою, як перевірка димоходу та вентиляції на предмет їхньої прохідності, цілісності та придатності до використання в цілому.

 

Коли потрібна перевірка вентиляції та димових каналів у Вашому домі?

 

Дихати у квартирі стає складно

Помічаєте, що дихати в квартирі стає складно, повітря важке і несвіже, можливо немає тяги у вент каналі або погана тяга вентиляції – причиною цього може бути забитий або перекритий вентиляційний канал.

Зворотний потяг

Зворотна тяга у вентиляції, як і зворотна тяга в димоході або перекидання тяги – явище неприємне і небезпечне, тому що продукти горіння і відпрацьоване повітря повинні виводитися з приміщення в атмосферу, а не задуватися в будинок – можливі порушення цілісності та герметичності каналів.

Поява конденсату на вікнах

Поява конденсату на вікнах, а, якщо нічого не робити, то згодом і цвілі може свідчити про те, що немає тяги у вентиляції квартири або недостатній приплив повітря в приміщення.

Занадто сильна тяга вентиляції

Занадто сильна тяга вентиляції та димоходу може створювати незручності та проблеми з використанням газового обладнання – можливе збільшення тяги вентиляції провокує помилка у розрахунках чи монтажі.

Наші майстри, провівши комплексну діагностику, виконавши замір тяги вентиляції та перевірку тяги димоходу, здатні виявити ряд факторів, що впливають на роботу димовентканалів і, з твердою впевненістю, зможуть відповісти на запитання: чи придатний Ваш димар та вентканал до експлуатації. За результатами обстеження ДВК складається акт-висновок на димар і вентиляцію, де міститься вичерпна інформація про технічний стан димовентканалів на момент проведення перевірки відповідно до норм та вимог ПБСГУ.

 

Про що каже закон?

 

Пункт 6.8 глави 6 розділу V Правил безпеки систем газопостачання України:

 

Періодичній перевірці та прочищенню підлягають:

 • димоходи опалювальних печей, ємнісних газових водонагрівачів та опалювальних котлів, що працюють сезонно, – не рідше одного разу на рік (перед початком опалювального сезону), які працюють цілий рік – двічі на рік (навесні та восени)
 • димарі опалювально-варильних печей рідше двох разів на рік: перед початком та після закінчення опалювального сезону;
 • димоходи від газових проточних та ємнісних газових водонагрівачів для гарячого водопостачання, ресторанних газових плит (залежно від матеріалу) – не рідше одного разу на 6 місяців (цегляні, цегляні та азбестоцементні, цегляні та керамічні димоходи) і не рідше ніж один раз на рік ( металеві – з товщиною стінки не менше 3 мм, азбестоцементні, керамічні та із жаростійкого бетону).

 

Обслуговування димоходів газового обладнання з відведенням продуктів згоряння через зовнішню стіну будівлі необхідно проводити одночасно з обслуговуванням газового обладнання документації з експлуатації заводів-виробників.

 

Вентиляційні канали підлягають перевірці та прочищенню одночасно з димовими. У разі відсутності димових каналів вентиляційні канали перевіряються один раз на рік.

Діагностика промислової вентиляції

Виробничі, складські, офісні приміщення не зможуть продуктивно та безпечно функціонувати без правильно змонтованої та ретельно налагодженої системи вентиляції, яка не лише забезпечить регулярне оновлення повітря в приміщенні, але й виведення з нього відпрацьованого повітря, пилу, токсинів.

 

Як перевіряємо:

 • Обстеження системи щодо її ефективності
 • Огляд усіх вузлів та з’єднань
 • Перевірка фільтрів
 • Тестування автоматики
 • Випробування системи загалом

 

Своєчасна перевірка вентиляційної системи дозволить продовжити термін її служби, уникнути виходу з ладу тих чи інших її елементів, а також самої системи в цілому, що може спричинити зупинку виробничих процесів, незапланований аварійний ремонт та інші небажані наслідки. Щоб цього уникнути, варто зробити плановою таку послугу, як обслуговування систем вентиляції. Наші фахівці проведуть первинну діагностику та, враховуючи сферу Вашої діяльності, фактичні навантаження на систему, характер та кількість забруднень, запропонують графік проведення діагностики та обслуговування даної вентиляційної системи.

Обстеження димоходу та вентиляції ціна

Найменування Од. змін. Ціна, грн.

Виїзд спеціаліста на діагностику/виміри в межах м. Київ:

 • приватний будинок
 • квартира
об’єкт 400,00

Виїзд спеціаліста на діагностику/виміри в межах м. Київ:

 • комерційні об’єкти
об’єкт 500,00

Відеоінспекція вертикальної шахти димаря

 • без застосування підйомних механізмів
 • висотою до 50 м
 • надсилання запису на електронну пошту
 • оформлення звіту
м.п. 100,00мінімальна вартість виїзду 500,00

Акт ДВК (Акт пічника, Акт-Укладання на димохід та вентиляцію) в межах м. Київ

 • приватний будинок
 • квартира
об’єкт 450,00

Акт ефективності систем вентиляції, Акт на вентиляцію, триразовий акт повітрообміну в межах м. Київ

 • комерційні об’єкти
об’єкт 600,00

Акт ДВК, Акт перевірки димоходу, Акт перевірки вентиляції Київ та Київська область

 • промислові об’єкти
об’єкт на запит

Для об'єктів, що знаходяться за межами м. Києва, додатково сплачуються транспортні витрати у розмірі 10 грн/км від межі міста, та до місцезнаходження об'єкту (оплата стягується лише в один бік)

Ми працюємо офіційно відповідно до вимог та норм чинного законодавства України, маємо всі необхідні дозволи та допуски на монтаж, ремонт, обслуговування димоходів та вентиляції, а також оформлення Актів перевірки димових та вентиляційних каналів відповідно до додатка №2 Правил Безпеки Систем Газопостачання, які зареєстровані у Міністерство Юстиції України 08 червня 2015 р. № 674/27119 згідно з наказом 15.05.2015 № 285 Міністерства Енергетики та Вугільної Промисловості України.

З Ким ми працюємо?

 

Наші клієнти – це все, хто хоче, щоб легкі Вашого приміщення дихали на повні груди.

ЖекиЖЕКи, ОСББ, ЖБК, ЖЕП, обслуговуючі компанії

Кафе и магазины

Заклади громадського харчування: кафе, бари, ресторани

Магазины и торговые точки

Магазини, торгові точки

Производственные объекты

Виробничі об’єкти

Школы и сады

Школи, дитячі садки

Владельцы квартир

Власники будинків, квартир

Як замовити діагностику?

Крок 01

Шаг 1 - звонокДзвінок

Погодження дати та часу

Согласование даты и времениКрок 02

Крок 03

Выезд на объектПроведення обстеження

Оплата послуги клієнтом

Оплата

Крок 04

Переваги “ДИМОВЕНТСЕРВІС”

Працюємо 7 днів на тиждень

Наші послуги не включають ПДВ

Дотримуємось вимог та норм законодавства України з праці

Чекаємо на Ваші дзвінки в будь-який час дня

Використовуємо сучасне обладнання європейських виробників

Маємо всі необхідні дозволи, допуски на монтаж та обслуговування

У Вас залишились питання?

Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!

Ви можете зв’язатися з нами або залишити заявку на зворотний дзвінок. Наш менеджер зателефонує Вам протягом 15 хвилин і надасть детальну консультацію у вирішенні Вашого питання.

тел.: 068 963 63 67

тел.: 093 339 51 25

тел.: 050 963 63 10