Обслуговування кондиціонерів

Технічне обслуговування кондиціонерів

Актуальне кліматичне обладнання – невід’ємна та важлива технічна складова кожного сучасного будинку, офісу та практично будь-якого приміщення, де потрібно і створити оптимальний мікроклімат. Кондиціонери можуть працювати не лише сезонно «на холод», а й практично цілий рік, задовольняючи ті чи інші запити споживачів.

 

Враховуючи, що зростають навантаження на техніку, відповідно чищення та заправка кондиціонерів має виконуватися регулярно, щоб забезпечити їх безперебійну та головне продуктивну роботу. Своєчасне обслуговування, кваліфікованими майстрами, сезонний сервіс, чищення кондиціонерів позбавлять Вас від виходу обладнання з ладу в самий невідповідний момент, дорогого ремонту та передчасного зносу як самого кондиціонера, так і його комплектуючих.

 

Тобто, сервісно-технічне обслуговування кондиціонерів дозволяє на належному рівні підтримувати ключові параметри роботи кліматичної техніки протягом усього періоду експлуатації та забезпечить Вам:

 • Чисте повітря, без пилу, грибків, алергенів;
 • збільшення терміну служби кондиціонера мінімум на 3 роки;
 • Зниження рівня шуму (кондиціонер працюватиме тихіше);
 • Економію електроенергії до 30%.

Обслуговування кондиціонерів у Києві та Київській області

Обслуговування кондиціонера – захід комплексний і добре, якщо плановий. Сезонний ремонт та обслуговування кондиціонерів переважно планувати перед початком пікового використання обладнання та загального ажіотажу, тобто навесні до настання спеки та восени до настання стабільно низької температури повітря.

 

Причин тому кілька: запланувавши заздалегідь обслуговування кондиціонерів, ціна буде значно нижчою, ніж у високий сезон, комплексне чищення кондиціонера буде проведено майстром уважно і без поспіху до наступного клієнта і, нарешті, Ви зможете заздалегідь і в спокійному режимі спланувати візит майстра та чищення кондиціонерів спліт систем не принесе стільки стресу, як аварійний ремонт кондиціонера.

 

Про те, що настав час замовити чищення кондиціонера, сигналізують наступні явні порушення в його роботі:

 • Кондиціонер погано охолоджує повітря;
 • При включенні кондиціонера утворюється неприємний запах;
 • Працюючи кондиціонер видає невластивий йому шум;
 • З внутрішнього блоку капає (підтікає) рідина.

 

Оскільки побутова кліматична техніка складається з двох модулів: зовнішнього та внутрішнього, природно, що і обслуговування кондиціонерів вдома включає в себе роботи з очищення обох блоків кондиціонера. Зовнішній блок знаходиться за межами приміщення та стикається тільки з повітрям з вулиці та його завдання – охолодження конденсаторів. Він практично нічим не захищений, тому на ньому досить швидко осідає пил, бруд, пух від дерев, пташині екскременти і т.д. у 4-6 разів, ніж на вулиці та у 8-10 разів токсичніше. У ньому низький вміст кисню, висока вологість від пари приготування їжі, використання ванної кімнати, дихання мешканців; багато шкідливих отруйних сполук, що утворюються при випаровуванні з поверхонь штучних виробів та лакованих поверхонь. Кімнатне повітря нескінченну кількість разів проходить через клімат-систему, яка накопичує в собі всі ці мікрочастинки з високим вмістом алергенів, а часом і мікроорганізмів, позбавитися яких допоможе професійне чищення кондиціонерів.

Комплексний підхід – гарантія того, що всі вузли, з’єднання та компоненти обладнання будуть перевірені та найменша несправність або поломка не залишиться непоміченою – це комплекс робіт, при якому виконується:

Прочищення кондиціонера

Безумовно, Ви можете самостійно відкрити внутрішній блок, помити та встановить на місце знімні фільтри, але це не чищення спліт кондиціонера, а лише видалення пилу з видимих ​​ділянок. Проблему із запахом, скупченням алергенів та поганим охолодженням така процедура не вирішить. Замовивши обслуговування кондиціонера Київ або область, Ви можете розраховувати, що чищення кондиціонера в квартирі, будинку або офісі буде виконано фахівцями на найвищому рівні із застосуванням відповідного обладнання та манометрії.

Дезінфекція кондиціонера

Обслуговування кліматичної техніки було б комплексним, якби не виконувалася дезінфекція кондиціонера у квартирі. За фактом антибактеріальне чищення кондиціонера – це один з етапів обслуговування в ході якого можливо високоефективно знищити практично 100% поширених патогенних мікроорганізмів (бактерії, віруси, грибки, включаючи кишкову паличку, сальмонельоз, коронавірус, туберкульозну паличку, різні інфекції), що в свою чергу знезаражує систему і вирішує проблему зі скупченням алергенів та появою неприємних запахів. Виконується дезінфекція домашнього кондиціонера лише антибактеріальними засобами, що сертифіковані в Україні.

Заправка кондиціонера фреоном (холодоагентом)

Навіть якщо профілактика кондиціонера виконується на регулярній основі, Ви помітили, що пристрій працює не зовсім так, як має (недостатньо добре охолоджує), можливо причина криється в недостатній кількості холодоагенту. Нормований витік фреону неминучий у будь-якій марці кондиціонера, а ось його недолік не тільки заважає якісній роботі пристрою, але й може призвести до перегріву компресора. Заправка кондиціонера – важливий аспект обслуговування, який має виконуватись хоча б раз на 2 роки. Дозаправка кондиціонера фреоном не займе багато часу і входить до комплексного обслуговування кондиціонера у розмірі 100 г.

Ремонт кондиціонера (поточний, аварійний)

Добре, коли обладнання працює без збоїв та нарікань і планове обслуговування кліматичної техніки проведено вчасно, але бувають форс-мажори і трапляються вони, часто, тоді, коли ніхто до цього не готовий. Для визначення характеру та причини поломки фахівець виїжджає на об’єкт для проведення діагностики, за результатами якої складається як кошторис по ремонту кондиціонера, так і план ремонту або ж планується комплексне технічне обслуговування всієї системи з усуненням виявлених дефектів.

Що включає комплексне сервісне обслуговування кондиціонера

Наші фахівці виконають професійний та оперативний ремонт кондиціонерів усіх видів:

 • Побутові настінні, канальні, касетні, напольні, колонні, дахові;
 • Мультизональні, мульти-спліт системи;
 • Чилери та фанкойли.

 

Ми надамо Вам гарантію на всі виконані роботи, а також допоможемо Вам заощадити час та гроші.

По зовнішньому блоку:

 • Візуальний огляд щодо дефектів;
 • Очищення конденсатора;
 • Контроль робочого тиску у системі;
 • Діагностика кріплення крильчаток вентилятора, стану кронштейнів та захисного обладнання;
 • Повне діагностування всього блоку керування (електрична частина, плати керування);
 • Дозаправка фреоном (100 г).

 

По внутрішньому блоку:

 • Візуальний огляд щодо дефектів;
 • Очищення фільтрів та випарника (з повним розбиранням внутрішнього блоку);
 • Контроль обертання двигуна вентилятора та регулювання напряму повітряного потоку;
 • Вимірювання температури на вході/виході з випарника;
 • Знезараження антибактеріальним розчином;
 • Діагностика плати керування.

По магістралях (фреонова та дренажна):

 • Обстеження системи щодо відсутності витоку холодоагенту;
 • Інспектування стану вальцювальних з’єднань та ізоляції фреонової магістралі;
 • Прочищення дренажної системи;

 

Аудит:

 • Стан контактів електричних з’єднань;
 • захисного заземлення;
 • Силових автоматів та контакторів (якщо вони входять до складу системи кондиціювання);
 • Силові кабелі.

 

До переліку робіт з сервісного обслуговування кондиціонерів включено:

 • Діагностика кондиціонера;
 • Дрібний ремонт (без заміни деталей);
 • Виявлення несправностей;
 • Висновок щодо способів усунення.

Договір на обслуговування кондиціонера

Ми цінуємо нових клієнтів і з вдячністю ставимося постійним, щоб заощадити Ваш час ми пропонуємо Вам укласти договір на обслуговування кондиціонерів. У ньому ми відображаємо повний перелік робіт, що входять до сервісного обслуговування Вашої техніки, фіксується вартість та термін виконання робіт після звернення. Вам не потрібно буде шукати скільки коштує почистити кондиціонер і як викликати кондиціонера або обслужити всю систему в цілому, наш менеджер передзвонить Вам сам перед початком сезону і запропонує запланувати сервісні роботи з обслуговування кліматичної техніки, озвучить актуальний прайс і відповість на запитання, що Вас цікавлять. Ви гарантовано можете розраховувати як на оперативне виконання робіт з обслуговування кондиціонерів згідно з встановленим регламентом.

Обслуговування та чищення кондиціонера вартість

Вартість робіт в які входить чищення кондиціонера, Київ або Київської області однакова. Але до виїзду за межі м. Київ додаються транспортні витрати сама чистка кондиціонерів, ціна та перелік робіт залишаються незмінними. У кожному конкретному випадку ціни на обслуговування кондиціонера будуть розраховуватися в індивідуальному порядку, базова вартість наведена в таблиці нижче. 

Види робіт Одиниці виміру Ціна, грн
Комплексне обслуговування побутового кондиціонера (5,7,9) із дозаправкою шт. 1200
Комплексне обслуговування канального кондиціонера з дозаправкою шт. 1500
Діагностика кондиціонера (перед виконанням ремонту) шт. 600,00
Пошук та усунення витоку хладагента+повне заправлення фреоном шт. від 1500,00
Ремонт електричної частини внутрішнього блоку послуг від 1500,00
Ремонт електричної частини зовнішнього блоку послуг від 1500,00
Заміна кріплень зовнішнього блоку компл. 600,00
Заміна компресора шт. від 4500
Чищення та ремонт дренажної системи послуг від 1000,00
Подовження фреонопроводу м.п. 470,00

Для об'єктів, що знаходяться за межами м. Києва, додатково сплачуються транспортні витрати у розмірі 10 грн/км від межі міста, та до місцезнаходження об'єкту (оплата стягується лише в один бік)

Ми працюємо офіційно відповідно до вимог та норм чинного законодавства України, маємо всі необхідні дозволи та допуски на монтаж, ремонт, обслуговування димоходів та вентиляції, а також оформлення Актів перевірки димових та вентиляційних каналів відповідно до додатка №2 Правил Безпеки Систем Газопостачання, які зареєстровані у Міністерство Юстиції України 08 червня 2015 р. № 674/27119 згідно з наказом 15.05.2015 № 285 Міністерства Енергетики та Вугільної Промисловості України.

З Ким ми працюємо?

Наші клієнти – це все, хто хоче, щоб легкі Вашого приміщення дихали на повні груди.

ЖекиЖЕКи, ОСББ, ЖБК, ЖЕП, обслуговуючі компанії

Кафе и магазины

Заклади громадського харчування: кафе, бари, ресторани

Магазины и торговые точки

Магазини, торгові точки

Производственные объекты

Виробничі об’єкти

Школы и сады

Школи, дитячі садки

Владельцы квартир

Власники будинків, квартир

Як замовити обслуговування кондиціонера в Києві

Коли настав час обслужити та почистити кондиціонер, виконати ремонт кондиціонера або запланувати інші роботи, зв’яжіться з нашим менеджером по телефону, за допомогою месенджерів, електронної пошти або залиште заявку на сайті. Ми надаємо Вам професійну консультацію та сплануємо надання послуг з обслуговування кондиціонерів у найкоротші терміни.

Крок 01

Шаг 1 - звонокДзвінок

Погодження дати та часу

Согласование даты и времениКрок 02

Крок 03

Выезд на объектВиїзд спеціаліста на об’єкт

Чищення / Ремонт

Крок 04

Крок 05

Оплата услуг

Оплата послуги клієнтом

Переваги “ДИМОВЕНТСЕРВІС”

Працюємо 7 днів на тиждень

Наші послуги не включають ПДВ

Дотримуємось вимог та норм законодавства України з праці

Чекаємо на Ваші дзвінки в будь-який час дня

Використовуємо сучасне обладнання європейських виробників

Маємо всі необхідні дозволи, допуски на монтаж та обслуговування

У Вас залишились питання?

Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!

Ви можете зв’язатися з нами або залишити заявку на зворотний дзвінок. Наш менеджер зателефонує Вам протягом 15 хвилин і надасть детальну консультацію у вирішенні Вашого питання.

тел.: 068 963 63 67

тел.: 050 963 63 10

тел.: 093 339 51 25