Монтаж вентиляції

Ціна роботи від 800 грн/м.п.!

⚠️ Вартість виїзду спеціалістів розраховується індивідуально для кожного об’єкту

Одним із пріоритетних напрямків роботи компанії Димовентсервіс є – монтаж систем вентиляції повітря.

 

Основні принципи роботи вентиляції – повітрообмін та очищення від різного характеру забруднень.

 

Ми підберемо саме те обладнання, яке впорається з поставленими завданнями на Вашому об’єкті та організуємо повний цикл від монтажу вентиляції та пусконалагоджувальних робіт до планового обслуговування.

 

Наш інженер виїде на об’єкт та вибере відповідне обладнання виходячи з планових навантажень, умов експлуатації та після цього підписуємо договір на монтаж вентиляції з уточненням специфікації обладнання, дислокації об’єкта, термінів, коли буде виконано монтаж вентиляції, ціна також обов’язково прописується у договорі.

Типи монтажу вентиляції

Монтаж промышленной вентиляции

Монтаж промышленной вентиляции

Виробничі процеси в цехах підприємств пов’язані із забрудненням і нагріванням повітря всередині приміщень, що може негативно позначатися, як у продуктивності виробництва, і самопочутті працівників. Тому монтаж професійної системи вентиляції є необхідністю, зневага якої може призвести до небажаних наслідків.

 

Встановлення промислової вентиляції – процес копіткий та відповідальний. Необхідно врахувати всі нюанси на етапі розрахунку та підготовки, оскільки така система має ряд особливостей, з яких випливають певні труднощі, такі як:

 • елементи системи є великогабаритними
 • велика висота стель у цехах
 • складна структура обладнання та системи повітроводів

 

Тому важливо ретельно та виважено вибрати не тільки обладнання, але й підрядника, який професійно підійде до встановлення систем вентиляції.

Установка приточной вентиляции

Установка приточной вентиляции

Встановлення вентиляції припливу забезпечує приміщення припливом свіжого повітря з вулиці. Залежно від обсягу та характеристик приміщення, приплив може бути як природним, так і примусовим, тобто механічним або автоматичним.

 

Сучасні системи вентиляції мають систему фільтрації та підігріву вхідного повітря, також є можливість змонтувати систему з охолодженням та зволоженням повітря.

 

Грамотно підібрана припливна вентиляція забезпечує циркуляцію повітря в приміщенні, поліпшення його санітарно-гігієнічних характеристик, що позитивно впливає на самопочуття і створює сприятливий мікроклімат у приміщенні.

Монтаж вентиляции в доме и квартире

Монтаж вентиляции в доме и квартире

Монтаж вентиляції в приватному будинку необхідний незалежно від того, з якого матеріалу збудовано Ваш будинок. Незмінним є той факт, що для правильної роботи газового обладнання, здорового мікроклімату в приміщенні та хорошого самопочуття його мешканців обов’язково має бути правильно сконструйована та робоча вентиляція.

 

Не так важливо встановлення вентиляції в будинку або монтаж вентиляції в квартирі, фахівець підбере саме той тип обладнання, який позбавить Вас таких небажаних наслідків як:

 • Затхлий, неприємний запах
 • Конденсат на вікнах
 • Надмірна вологість повітря
 • Вогнища грибка та цвілі
 • Скупчення алергенів

 

Звичайно краще замислитися про вентиляцію ще на етапі проєктування будинку і передбачити систему відведення повітря за допомогою вентиляційних каналів, які виводяться на дах вище за зону вітрового підпору. Приплив у цьому випадку можна забезпечити за допомогою віконних та стінових провітрювачів (припливних клапанів).

 

Якщо на етапі будівництва та ремонту питання вентиляції з тих чи інших причин не було враховано і Ваш будинок буквально задихається, фахівець зможе запропонувати рішення, як по монтажу припливу, якщо таке необхідне, так і виконати повітроводів вентиляції по зовнішній стіні будинку з урахуванням індивідуальних параметрів Вашого вдома та санітарно-гігієнічних норм.

Монтаж приточно-вытяжной вентиляции

Монтаж приточно-вытяжной вентиляции

Встановлення припливно-витяжної системи вентиляції дозволить Вам дихати свіжим повітрям незалежно від пори року, відкритих вікон та кількості людей у ​​приміщенні. Оскільки монтаж припливно-витяжної вентиляції є встановленням обладнання, яке буквально проводить заміну відпрацьованого повітря на свіжий.

 

Принцип роботи такої системи у створенні двох зустрічних потоків повітря, один спрямований у приміщення, другий із приміщення, тобто витяжка. Монтаж вентиляції виконується після виїзду спеціаліста на об’єкт вивчення всіх параметрів приміщення та його цільового призначення. Систему припливно-витяжної вентиляції можна змонтувати, виконавши монтаж повітроводів і однієї установки, в якій будуть враховані і всі технічні аспекти. Також цю систему можна доповнити такими опціями, як рекуперація тепла, тобто підвищення температури повітря за рахунок тепла повітря, що витягується з приміщення. Підігрів повітря можна здійснювати і за допомогою водяних або електронагрівачів.

 

Також до додаткових опцій можна віднести таку функцію, як зволоження повітря, що стає можливим за рахунок надходження вологи в потік повітря, що входить. Припливно-витяжна вентиляція, встановлення та монтаж системи автоматики забезпечать автоматичну примусову циркуляцію повітря з можливістю її нагрівання та очищення.

Монтаж вытяжной вентиляции

Монтаж вытяжной вентиляции

Витяжна вентиляція використовується для виведення приміщення відпрацьованого, нагрітого, забрудненого повітря. Встановлення витяжної вентиляції може виконуватися як для окремого робочого місця, так і для приміщення в цілому. Дана система дозволяє налаштувати її роботу в автоматичному режимі, вона буде регулювати потік повітря, що видаляється, і її робота не залежить від кліматичних умов.

 

Особливо актуальна витяжна вентиляція у приміщеннях з великим скупченням людей, а також у місцях із надмірною вологою. Якщо повітря надто забруднене, витяжна система забезпечується системою фільтрації.

 

Якщо в приміщенні достатній приплив повітря, то доцільно та дешевше встановлювати лише витяжну вентиляцію, вона ефективно справляється зі своїми обов’язками. Якщо є сумніви, потрібен монтаж вентиляцій, але точно не знаєте, що підійде краще, довірте цей вибір фахівцям.

Як відбувається робота з монтажу вентиляції, етапи:

 1. Підготовчий – виїзд на об’єкт, збір інформації, документації по присутній системі вентиляції, якщо така є або проєктування нової системи вентиляції.
 2. Збір та підготовка необхідного обладнання.
 3. Основний етап: монтаж вентиляційних систем.
 4. Кінцевий етап: пуско-налагодження, перевірка коректної роботи всіх вузлів та систем та здавання об’єкта замовнику.

Якщо Ваш об’єкт знаходиться на стадії будівництва або ремонту, рекомендуємо на початковому етапі узгодити питання з вентиляції, такі як: цілі, завдання, обладнання, послідовність робіт, що застосовується, також не зайвим буде отримати прайс на монтаж вентиляції на початковому етапі, коли ще можна вносити ті або інші зміни до проєкту та конструкції будівлі.

З Ким ми працюємо?

 

Наші клієнти – це все, хто хоче, щоб легкі Вашого приміщення дихали на повні груди.

 

ЖекиЖЕКи, ОСББ, ЖБК, ЖЕП, обслуговуючі компанії

Кафе и магазины

Заклади громадського харчування: кафе, бари, ресторани

Магазины и торговые точки

Магазини, торгові точки

Производственные объекты

Виробничі об’єкти

Школы и сады

Школи, дитячі садки

Владельцы квартир

Власники будинків, квартир

Як замовити монтаж вентиляції?

Якщо Вам потрібно виконати монтаж систем вентиляції в Києві або зробити встановлення вентиляційного обладнання в Київській області, зв’яжіться з нашим менеджером за телефоном, з допомогою месенджерів, електронної пошти, або залиште заявку на сайті. Після виїзду на об’єкт та первинного виміру, буде складено кошторис на монтаж вентиляції, який затверджує замовник, підписуємо договір, монтаж вентиляції виконується в обумовлені терміни з використанням обладнання, зазначеного як у кошторисі, так і в договорі.

Крок 01

Шаг 1 - звонокДзвінок

Погодження дати та часу

Согласование даты и времениКрок 02

Крок 03

Выезд на объектВиїзд спеціаліста на об’єкт

Складання кошторису виконавцем

Крок 04

Крок 05

Погодження кошторису із замовником

Підписання договору та отримання передоплати від замовника

Оплата

Крок 06

Крок 07

Підготовка обладнання/матеріалу виконавцем

Погодження дати / часу проведення робіт на об’єкті

Согласование даты и времени

Крок 08

Крок 09

Роботи з монтажу

Оплата послуги клієнтом

Оплата

Крок 10

Скільки коштує монтаж вентиляції?

На монтаж вентиляції розцінки залежать від типу обладнання, яке має бути змонтовано, його габаритів, висоти, на якій належить працювати і термінів, в які належить виконати монтаж систем вентиляції. Ціна формується після виїзду фахівцем на об’єкт та складання кошторису.

 

Види робіт Ціна монтажу, грн
Монтаж припливно-витяжної установки від 8500,00
Монтаж витяжної установки від 3500,00
Монтаж припливної установки від 1000,00
Монтаж вентиляторів
Монтаж канального вентилятора від 500,00
Монтаж дахового вентилятора від 2000,00
Монтаж радіального вентилятора від 1500,00
Монтаж шумоглушника від 500,00
Монтаж повітроводів
Монтаж круглих повітроводів від 250,00
Монтаж квадратних/прямокутних повітроводів від 300,00
Монтаж пластикових повітроводів від 250,00
Монтаж гнучких повітроводів від 150,00
Монтаж решіток та автоматики
Монтаж ґрат від 250,00
Монтаж щита автоматики від 7000,00

Для об'єктів, що знаходяться за межами м. Києва, додатково сплачуються транспортні витрати у розмірі 10 грн/км від межі міста, та до місцезнаходження об'єкту (оплата стягується лише в один бік)

Ми працюємо офіційно відповідно до вимог та норм чинного законодавства України, маємо всі необхідні дозволи та допуски на монтаж, ремонт, обслуговування димоходів та вентиляції, а також оформлення Актів перевірки димових та вентиляційних каналів відповідно до додатка №2 Правил Безпеки Систем Газопостачання, які зареєстровані у Міністерство Юстиції України 08 червня 2015 р. № 674/27119 згідно з наказом 15.05.2015 № 285 Міністерства Енергетики та Вугільної Промисловості України.

Деякі наші роботи

 

Переваги “ДИМОВЕНТСЕРВІС”

Працюємо 7 днів на тиждень

Наші послуги не включають ПДВ

Дотримуємось вимог та норм законодавства України з праці

Чекаємо на Ваші дзвінки в будь-який час дня

Використовуємо сучасне обладнання європейських виробників

Маємо всі необхідні дозволи, допуски на монтаж та обслуговування

У Вас залишились запитання?

Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!

Ви можете зв’язатися з нами або залишити заявку на зворотний дзвінок. Наш менеджер зателефонує Вам протягом 15 хвилин і надасть детальну консультацію у вирішенні Вашого питання.

тел.: 068 963 63 67

тел.: 093 339 51 25

тел.: 050 963 63 10